ORNETTE” to nowa droga basisty Grzegorza Stępnia, który od ponad 15 lat jest czynnym muzykiem kultowego polskiego zespołu rockowego “ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY”. Artysta już w kwietniu wystąpi w Kaliszu. Organizatorem koncertu jest kaliska agencja eventowa – Voice Hunters.

Wczoraj w Cafe.Calisia.pl muzyk spotkał się z właścicielkami Agencji Voice Hunters, by ustalić szczegóły współpracy, która zapowiada się bardzo ciekawie.

Już zaplanowano dwa wydarzenia w Kaliszu z udziałem Grzegorza Stępnia.
Pierwsze z nich – 13 kwietnia br. w Cafe.Calisia.pl – będzie w kameralnym stylu: artysta wystąpi z mini recitalem, opowie o sobie i swoich planach, porozmawia z publicznością. Druga z planowanych wizyt w Kaliszu to będzie duży Koncert z Zespołem.

Warto dodać, że Grzegorz Stępień prowadzi także niezwykle ciekawe pogadanki w szkołach na temat uzależnień i pokus, jakie czekają na młodych ludzi. Być może również takie spotkanie da się zorganizować w naszym mieście.

Grzegorz Stępień jest w branży muzycznej od 20 lat. Niedawno wydał album “Twarzą w twarz”, który stanowi zwieńczenie jego długoletniej przygody muzycznej.

Mimo swojej niekomercyjności, krążek budzi spore zainteresowanie zarówno wśród stale rosnącej rzeszy fanów jak i mediów. Utwory" Możesz zostać na noc", “Twarzą w twarz” i “Baw się” gościły na liście Antyradia, zajmując na niej miejsca w pierwszej dziesiątce a ballada “Nie zapomnę” kilkakrotnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radia Olsztyn. Marek Wiernik – słynny głos Polskiego Radia – chętnie sięga w swoich audycjach po utwór “Spowiedź”.

Trasa promująca krążek – od Gdańska aż po Wiedeń – obejmowała ponad 60 koncertów.

Koncert zespołu “ORNETTE i Przyjaciele” podczas X Festiwalu imienia Miry Kubasińskiej “Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim był okazją do nagrania teledysku, którego premiera w Teleexpressie przypieczętowała sukces ORNETTE.

Obecnie ORNETTE rozpoczyna pracę nad nową płytą której zapowiedzią jest utwór TAJEMNICA – ballada utrzymana w akustycznym klimacie. Premiera odbyła się programie TVP Halo Polonia.

W planach zespołu znajduje się wydanie koncertu" ORNETTE & Przyjaciele" Akustycznie w wersji DVD Koncert został zarejestrowany 29 Kwietnia 2017 w “Centrum Dźwięku i Słowa” w Niepołomicach i Jest już dostępny Na kanale YouTube Artysty

Skład zespołu tworzą znani i cenieni muzycy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Dzięki prężnym działaniom kaliskiej agencji artystycznej Voice Hunters
Grzegorz Stępień z “ORNETTE” w kwietniu wystąpi w naszym mieście.

Obserwujcie Calisia.pl – przed koncertem będzie do wygrania płyta z autografem artysty!

Zobacz także
Thumb seria10 pog kal foto7
Ważne zwycięstwo szczypiornistów. Kniazieu znów ...
Thumb czo%c5%82o
Kaliski PWSZ świętował 100-lecie odzyskania niep...
Thumb helios nmf fantastyczne 400x578px v01
Mini Maraton Fantastycznych Zwierząt w Kinie Helios

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120