Ponad 160 osób uczestniczyło we wtorkowy wieczór w nietypowym wydarzeniu podróżniczym: “Świat w Kawałkach – 25 opowieści na 25 lat Dental Care”. Jak z nazwy wynika, impreza była jednocześnie 25 leciem popularnego Gabinetu Stomatologicznego Dental Care, którego właścicielka, pani Urszula Włodarek jest pasjonatką podróży oraz zdrowego stylu życia.

Article zrzut ekranu 2018 11 21 o 14.15.09

Jak zmieścić 25 opowieści w dający się strawić maraton podróżniczy? Skrócić opowieści! Do pięciu minut. I tak narodził się pomysł nietypowej formy wydarzenia.

Ze strony słuchaczy, prezentacje tworzą różnobarwny kalejdoskop. Z drugiej strony, prezentujący mając do dyspozycji tak krótki czas, automatycznie wybierają najciekawsze materiały, mówią tylko najważniejsze rzeczy.

We wczorajszej, pierwszej edycji “Świata w Kawałkach” wzięły udział następujące osoby:

Urszula Włodarek: Pierwsze podróże
Jacek Magnuszewski: Atlas podróży
Damian Kowalski: Namiot All Inclusive (USA)
Monika Mateja: Ludzie z obcasa (Włochy)
Dagmara Gruszka i Małgorzata Kowalska: India Express Szkoła Przetrwania
Mateusz Olkowicz: Busola na Dachy Afryki (Kilimandżaro)
Paweł Lewiński: Trzebień – Tajemnice z dzieciństwa
Anna Kotarska – Bocze: Języki w Tanzanii
Monika Mateja: Kopciuszek w zatoce (Włochy)
Paweł Gofer Krymarys: Fascynacje kolejowe
Jan Magnuszewski: Tydzień w Iranie
Radek Pior: Tajemnicza Zielona Irlandia
Jacek Magnuszewski: Dookoła świata w 5 minut
Mateusz Olkowicz: Pociągiem na Kamczatkę
Kamil Mikołajczyk i Aleksandra Wieczorek: Szok! Pół Europy w Rok
Adam Radaś: Morze Śródziemne – rejs
Krzysztof Galant: premiera teledysku Moje Miasto Kalisz
Urszula Włodarek: Procesje w Peru
Michał Asperski: Bieg na Elbrus
Dominika Sójka: Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle – (Babia Góra)
Monika Mateja: Burano – Kolorowy zawrót głowy (Włochy)

Każdy opowiadał inaczej: były filmy, zdjęcia i słowo mówione. Różne charaktery, różne miejsca, ale z wszystkich przebijała pasja podróży i fascynacja różnymi kawałkami świata.

Najciekawsza opowieść zostanie wyróżniona nagrodą w wysokości 1000 zł na kolejną podróż – wyłoniona zostanie głosami komisji, uczestników spotkania i internautów.

Głosować można na poszczególne opowieści poprzez formularz online). Głosowanie potrwa do 30 listopada.

Ogłoszenie wyniku nastąpi 3 grudnia na stronie Dental Care
oraz na calisia.pl

A więc wystarczy obejrzeć relację na facebook calisia.pl i wybrać swoją ulubioną opowieść. Relacja znajduje się TUTAJ

Nagrodę sponsoruje Pani Urszula Włodarek, która w tym roku obchodzi Jubileusz 25 lecia swojej pracy zawodowej. To od tylu lat działa w Kaliszu Gabinetu Stomatologicznego Dental Care – obecnie mieszczący się w Kaliszu na ulicy Staszica 29 (skrzyżowanie z ulicą Młynarską).

Niewiele osób wie, że Pani Urszula Włodarek równie długo, a może nawet dłużej podróżuje po świecie, biega i uczestniczy w wycieczkach wysokogórskich. Swoją pasję łączy z pracą zawodową – wyjeżdża na inne kontynenty by szkolić się, a także pomagać w leczeniu zębów. W Kaliszu od lat leczy zęby dzieciom z Domu Dziecka. Śmiało można powiedzieć, że prowadzi biznes odpowiedzialny społecznie. Zdjęcia z wypraw Pani Urszuli można było oglądać podczas tej okazjonalnej imprezy.

Podczas uroczystości w Komodzie Pani Urszula przyjęła gratulacje od swojego Zespołu, z którym pracuje od kilkunastu lat. Panie otrzymały w prezencie od właścicielki Dental Care symboliczne kijki do chodzenia, które mają zachęcać i sprzyjać zachowaniu wspaniałej kondycji fizycznej.

Warto dodać, że dziś Pani Urszula jest w drodze do Kolumbii, gdzie zaplanowała sobie kilkudniową wyprawę po tropikalnej dżungli, a następnie weźmie udział w branżowej konferencji stomatologicznej.

My również życzymy Pani Urszuli oraz jej Zespołowi – kolejnych fantastycznych lat pracy na rzecz lokalnej społeczności oraz wielu przygód w podróżach po całym świecie.

Zobacz także
Thumb 3r4a4529
Przyznane Odznaki Honorowe Miasta Kalisza
Thumb dsc 5274
Puchar na „szóstkę”. Historyczne zwycięstwo KKS-...
Thumb policja
Zwłoki rowerzysty przy drodze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb dentical logo
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
więcej»