Kaliscy pedagodzy świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Nagrody Prezydenta Miasta Kalisza najlepszym nauczycielom, w tym dyrektorom placówek oświatowych, wręczył prezydent Grzegorz Sapiński.

Article img 9345
fot. kalisz.pl

53 pedagogów zostało wyróżnionych za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. - Dziś, w Dniu Edukacji Narodowej, nadarza się wyjątkowa okazja, aby złożyć państwu podziękowania za całoroczny trud włożony w nauczanie i wychowanie naszych dzieci – mówił prezydent Grzegorz Sapiński. - Gratuluję dyrekcji, nauczycielom, wszystkim pracownikom efektywnej realizacji zadań. O państwa pracy najlepiej świadczą wyniki uczniów, którzy osiągają wysokie noty w pozaszkolnych konkursach i zawodach. Dziękuję za państwa zaangażowanie. Życzę satysfakcji i sukcesów w pracy dydaktycznej, realizacji zawodowych i osobistych planów, a także kolejnych wspaniałych osiągnięć. Za chwilę będę miał przyjemność wręczyć państwu nagrody za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Niech będą one wyrazem uznania, a zarazem motywacją dalszych działań.

Uroczystość odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu. Kaliskie obchody Dnia Edukacji Narodowej uświetnił występ uczniów placówki.

Zobacz także
Thumb zrzut ekranu 2018 10 22 o 01.19.21
To były emocje - JUREK OWSIAK w Hotelu Kristoff
Thumb img 1363
VI Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej
Thumb img 1239
Otwarcie wystawy „Niepodległość w obiektywie, sz...
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II