Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu w ramach Nocy Kultury zaprosiła kaliszan i odwiedzających miasto gości na wyjątkowe wydarzenia.

Article noc kultury 2
Galeria Sztuki im. Jana Tarasina

Sobotni wieczór Galeria rozpoczęła od wystawy pokonkursowej “Świat Dziecka”, na której prezentowano 17 nagrodzonych i 59 wyróżnionych prac młodych artystów z całej Polski. W Galerii Pulsar można było natomiast zobaczyć interaktywną instalację Pawła Janickiego "Malowanie i gwiazdy.

Następnie wraz z kuratorkami: Pauliną Ostrowską i Barbarą Kręgiel Galeria pokazała najciekawsze prace wideo projektu WRO on Tour – Draft System, przedstawiające tematy i zagadnienia ważne dla aktualnej sztuki.

Noc Kultury zakończył pokaz filmu “Photon” w reż. Normana Leto w kinie Centrum. To wstęp i zapowiedź do wystawy w Kaliszu, której wernisaż odbędzie się 15 czerwca o godz. 19.00.

Zobacz także
Thumb lato w teatrze kalisz kwadrat
"Lato w Teatrze – Legendy miejskie" w Teatrze Bo...
Thumb img 8347
Tak Godziesze Wielkie świętowały udane zbiory [d...
Thumb article article img 2172
Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcia Najświęt...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
więcej»
Bico australia 20131216 146n120