Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Kaliszu zaprasza na odczyt ks. dra Sławomira Kęszki – proboszcza Parafii pw. Zwiastowania NMP w Dębem i dyrektora Archiwum Diecezji Kaliskiej.

Article ksieza
fot. wikipedia.org

Tytuł odczytu to „Martyrologia duchowieństwa polskiego podczas II wojny światowej”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 19 listopada, o godzinie 13.00, w Sali Recepcyjnej Ratusza. Wszystkich zainteresowanych organizatorzy serdecznie zapraszają.

Zobacz także
Thumb zrzut ekranu 2018 12 15 o 22.08.32
Znamy daty kolejnego Turnieju Masters w Kaliszu
Thumb dsc 0312
Piszczorowicz już za oceanem. Jesień w Polsce z ...
Thumb image001
Kaliscy piłkarze laureatami turnieju w Krakowie.

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
więcej»
Bico australia 20131216 146n120