Kaliski Carrefour na stałe wpisał się już w panoramę Kalisza, gdzie jest od 12 lat. Ze względu na wiele unikalnych linii produktów, bardzo bogaty wybór owoców i warzyw oraz liczne promocje – ściąga Klientów praktycznie z całego regionu. O to, czym rozpieszcza swoich Klientów – zapytaliśmy Panią Małgorzatę Talaga – dyrektor kaliskiego Carrefoura.

Article dsc04951
fot. MW

Przybyła Pani do Kalisza z Bydgoszczy. Jak postrzega Pani Kalisz po dwóch latach pobytu i pracy tutaj?

Kalisz – jego architektura i przyroda, a także otoczenie samego miasta – zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Okazało się, że nieznane mi wcześniej miejsce ma wyjątkową duszę, a ludzie cechują się tutaj niezwykłą gościnnością. Dzięki temu, że pracuję w Carrefour mogłam poznać klientów, ich oczekiwania i wymagania.

Carrefour ma właśnie 20 lat – jak wygląda on w kontekście innych sklepów tej sieci w Polsce?

Carrefour już od 20 lat towarzyszy Polakom w codziennym życiu i obowiązkach. W naszym sklepie, tak jak w całej sieci, łączymy wybór, jakość, niskie ceny, zdrowie i bliskość. Sprawiamy że zakupy, wspólne gotowanie i spożywanie posiłków stają się przyjemniejsze i dają więcej radości i satysfakcji. Te pozytywne zmiany w jakości życia klientów, napędzają nas do działania każdego dnia.

Z czego kaliski Carrefour jest obecnie najbardziej dumny?

W zeszłym roku przeprowadziliśmy przebudowę sklepu, która pozwoliła nam osiągnąć wzrost liczby klientów odwiedzających nasz sklep. Skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na akcjach sezonowych, poszerzając dostępny asortyment i tym samym dając naszym klientom znacznie większy wybór. Cały sklep został gruntownie odświeżony, zyskał też nowy wystrój. Dzięki sugestiom ze strony naszych klientów zdecydowaliśmy się na otworzenie nowego wejścia. To znacznie usprawniło przepływ klientów w godzinach szczytu.

Mamy w Kaliszu kilka centrów handlowych – czego kaliszanin nie kupi w żadnym innym sklepie tylko w Carrefour?

Carrefour w Kaliszu ma bardzo szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Cechą rozpoznawczą naszego sklepu jest różnorodność. Posiadamy zarówno wyroby z Naszej Wędzarni, jak i produkty naturalne z linii „Jakość z Natury Carrefour”, które są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”. Klienci mogą kupić również liczne produkty z asortymentu Kuchni Świata, w tym oryginalne francuskie produkty regionalne pod marką Reflets de France oraz włoskie specjały marki Terre d’Italia – dostępne wyłącznie na półkach sklepów Carrefour w Polsce. Klienci, którzy szukają ciekawych ubrań wysokiej jakości, powinni również zainteresować się naszą marką odzieży TEX. Ponadto, jako jedyna sieć handlowa w Kaliszu mamy do dyspozycji naszych klientów bezpłatne trzy linie autobusowe.

Jak okresowo w roku wygląda Wasza oferta?

Nasza oferta sezonowa zmienia się w zależności od pory roku oraz nadchodzących świąt. Dostępna aktualna oferta i specjalne zniżki zmieniają się w każdą środę, co można zawsze sprawdzić w naszych katalogach tematycznych oraz aplikacji mobilnej Mój Carrefour, która zapewnia również specjalne zniżki. O specjalnych ofertach informuje także w telewizji i na billboardach Napoleon w swoich dekretach.

W jaki sposób włączacie się w życie lokalnej społeczności?

Staramy się aktywnie angażować w życie lokalnej społeczności. Regularnie jesteśmy sponsorem Kaliskiej Koszykówki Streetball, pomagamy również wielu szkołom oraz przedszkolom również spoza Kalisza. Na stałe współpracujemy ze Przyszpitalną Szkołą oraz Centrum Interwencji Kryzysowej.

Kiedy zaczynacie Państwo przygotowania do nadchodzących Świąt?

Do nadchodzących Świąt przygotowujemy się od września poprzez uczestnictwo w Targach Carrefour organizowanych centralnie dla naszych dostawców. Nasi klienci asortyment świąteczny zobaczą na sklepowych półkach w pierwszych tygodniach listopada.

Czy odczuwacie Państwo zmianę na polskim rynku pracy i jak wygląda ona lokalnie?

Carrefour jako firma zapewnia stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz bogaty pakiet dodatkowych świadczeń. W Carrefour zatrudnienie na umowę o pracę to standard, naszym pracownikom proponujemy pełen wymiar etatu, a godziny pracy staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb naszych pracowników. W ten sposób zabiegamy o najlepszych kandydatów na rynku.www.carrefour.pl
Kalisz ul. Poznańska 121-131
czynne 8 – 22
tel. 625014000

Zobacz także
Thumb img 6264
Budowa pomnika trwa, ale nie ma pieniędzy. Edwar...
Thumb 315 227295
Policyjna akcja "Trzeźwość" na kaliskich drogach...
Thumb received 1048348282013286
Marta Walczykiewicz wygrywa Super Puchar Świata ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
więcej»
Bico australia 20131216 146n120