W Sali Zielonej kaliskiej PWSZ na ul. Nowy Świat, odbyła się konferencja w ramach projektu społecznego “Odważni wygrywają” poruszająca profilaktykę raka jąder.

Article czo o

Podczas konferencji uczniowie kaliskich szkół dowiedzieli się m.in. jak wykonać samobadanie – Jest to jedno z pierwszych spotkań dużej kampanii profilaktycznej. Duże słowa podziękowania chcę skierować do inicjatorów – Fundacji Bread of Life z Tomaszem Jeżykiem na czele – mówi wiceprezydent Karolina Pawliczak – Uważam, że o zdrowiu trzeba mówić dużo i trzeba mówić wszędzie. Dlatego miasto również włącza się bardzo aktywnie w tę kampanię i wierzę, że dużo dobrego nam z tego wyjdzie – dodaje.

W konferencji udział wzięli: wiceprezydent Kalisza Karolina Pawliczak, prezes Fundacji Bread of Life Tomasz Jeżyk, rektor kaliskiej PWSZ Magdalena Pisarka – Krawczyk, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych UM Tomasz Rogoziński, psychoonkolog Fundacji Bread of Life Elżbieta Dudziak oraz psychoonkolog Anna Jelenik z Dolnośląskiego Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji we Wrocławiu.

W poniedziałek przed kaliskim ratuszem przedstawiciele Fundacji Bread of Life rozdawali jajka, co miało uświadomić zarówno mężczyzn jak również ich partnerki, jak ważne są regularne badania.(Więcej o tej akcji TUTAJ)

Zobacz także
Thumb img 7170
Filharmonia Kaliska w wersji kameralnej. Efekty ...
Thumb laguny 2018 11 14 7
„Leguny wykombinowali nową grę” – wernisaż w Gal...
Thumb 750x460
Uśmiechnij się Polsko – Festiwal Uśmiechu w Gale...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
więcej»
Bico australia 20131216 146n120