Trąbki, saksofony, bębny i flety – takich instrumentów posłuchaliśmy na żywo w pięknym otoczeniu parku w Koźminku. Brzmienia prawdziwej orkiestry nie da się porównać z muzyką z głośników. W niedzielę, 4 czerwca, na Placu Wolności w Parku w Koźminku już po raz dziewiąty odbyło się Spotkanie Dęciaków.

Article kozminekdete   2

Od razu na początku imprezy zrobiło się nostalgicznie. Orkiestra dęta OSP Kobylin wykonała utwór “Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego. Dźwięki tej popularnej piosenki niedawno zmarłego wokalisty zabrzmiały szczególnie wśród stuletnich drzew parku w Koźminku.

Jest w orkiestrach dętych jakaś siła… – śpiewała Halina Kunicka. To prawda, że mimo upływu lat orkiestry mają w sobie coś magicznego. Nic nie zastąpi brzmienia prawdziwych instrumentów, siły ludzkich rąk i płuc. W niedzielę 4 czerwca mogliśmy się o tym przekonać na IX Spotkaniu Dęciaków w Koźminku.

Zgromadzeni wysłuchali występów dwóch orkiestr:
- Orkiestra Dęta OSP Kobylin
- Gminna Orkiestra Dęta Koźminek

Impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Koźminek oraz Polskiego Związku Chórów i Orkiestr. Organizatorami są Urząd Gminy Koźminek oraz Gminna Orkiestra Dęta w Koźminku. Sponsorzy IX Spotkania Dęciaków to Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej i GS Samopomoc Chłopska Koźminek.

Zobacz także
Thumb wakcaje
Akcja „Lato 2019”
Thumb 315 251295
Działania "Prędkość" na kaliskich drogach
Thumb dsc01060
Sukcesy pływaków KKS-u na Letnich Mistrzostwach ...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb music store sluchawki
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb es logo
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb logo
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
więcej»