Uroczysta gala 10-tej Jubileuszowej edycji kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie 6.10.2018 zakończyła się dla Pałacu Tłokinia wielkim sukcesem!!!
Podczas tego ważnego wydarzenia Pałac Tłokinia otrzymał wyjątkową nagrodę jaką jest certyfikat, dający 100% rekomendacji, czyli 5 słoneczek jako miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Co za tym idzie, znaleźliśmy się w gronie czołowych hoteli, obiektów w całej Polsce, które dbają o najmniejszy szczegół podczas pobytu rodziny z dziećmi, gdzie przyjeżdżając z najmłodszymi Gośćmi możemy liczyć na przyjazną atmosferę, menu dopasowane do podniebień maluchów czy pomysły na spędzenie wolego czasu.

Article 3

Z Kampanią Hotel Przyjazny Rodzinie Pałac Tłokinia związany jest już 3 rok, kolejne edycje pozwalały na osiągnięcie kolejnych coraz wyższych wyników audytu, aż pozwoliło tym razem sięgnąć po nagrodę główną.

Pomysłodawczyni kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie Pani Wioletta Hamerska wraz z licznym gronem audytorów, wśród których pojawiają się między innymi takie nazwiska jak: Joanna Kryńska, Marta Kuligowska, Beata Tadla, Marcin Perchuć, Katarzyna Montgomery czy Czesław Mozil – co roku pokonuje tysiące kilometrów, by sprawdzać podczas audytów jak również jako “Tajemniczy Gość” przygotowanie obiektów i hoteli pod kątem wypoczynku z dziećmi.

Marka Hotel Przyjazny Rodzinie to znak rozpoznawalny z roku na rok przez coraz szersze grono rodzin z dziećmi – gości hotelowych. To również marka, która w znaczny sposób zmieniła tendencje hotelowe oraz sposób podejścia do Gościa – rodziny podczas ich pobytu, otworzyła się bardziej na potrzeby rodzin i dzieci, które w zamyśle programu mają być traktowane jako VIP-y.

To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ pozwala nam pokazywać, że do takich obiektów jak nasz – zabytkowych można przyjechać również z dziećmi, można czuć się tu swobodnie bez obawy, że być może jest to miejsce zbyt poważne dla dzieci. W codziennym funkcjonowaniu pałacu staramy się przemycać to poczucie, by mały Gość czuł się tu naturalnie, a wiszące obrazy, stare zdjęcia czy bibeloty budziły w nim ciekawość poznawania historii. Niezwykle ważnym aspektem jest również dla nas menu dla dzieci, w którym proponujemy dania zdrowe, wykonane ze świeżych produktów trochę “jak u babci”, dzieci z przyjemnością wracają na nasze pierożki jagodowe czy pyszny rosół- mówi współwłaścicielka Pałacu – Angelika Mazek.

Pałac Tłokinia to miejsce przyjazne dzieciom nie tylko podczas pobytów, ale również w ramach licznych akcji, które odbywają się cyklicznie co roku na terenie pałacu takich jak brunche mikołajkowe i wielkanocne, bale karnawałowe dla dzieci, warsztaty kulinarne czy warsztaty piernikowe.

Pałac Tłokinia to nie jedyne miejsce w Polsce, które możemy zaproponować jako miejsce przyjazne rodzinom. Najnowsza inwestycja firmy MTM Consulting to Apartamenty Klifowa Rewal. Luksusowe apartamenty położone bezpośrednio w pierwszej linii brzegowej w Rewalu dają komfort wypoczynku dla rodzin z dziećmi z racji przestronności, bliskości plaży oznaczonej błękitną flagą, bliskiego położenia w stosunku do centrum tak lubianego przez rodziny Rewala.

W chwili obecnej oddajemy do dyspozycji kilkanaście wyjątkowych apartamentów pod wynajem na strzeżonym osiedlu, tuż przy plaży. W niedalekiej przyszłości na terenie tego luksusowego osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci, a w kolejnych budynkach planowana jest budowa basenu wewnętrznego z częścią spa oraz pokojem zabaw dostępną dla Gości resortu – informuje nas Piotr Mazek. Gdy tylko obiekt spełni kryteria kwalifikujące do kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie niezwłocznie będziemy się ubiegać o rekomendacje. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna przy wyborze miejsca na wypoczynek z dziećmi jest rekomendacja innych rodziców, którzy mieli okazję już w danym miejscu wypoczywać, a takie już po pierwszym sezonie działalności naszych apartamentów się pojawiły, co bardzo cieszy! Kampania Hotel Przyjazny Rodzinie tylko uwiarygodnia jeszcze dodatkowo takie zdanie- dodaje Piotr Mazek

Dlatego też dziękujemy za docenienie tą nagrodą! Jest ona dla nas miłą motywacją by dalej się rozwijać!:-)

Pałac Tłokinia
www.palac-tlokinia.pl
facebook.com/PalacTlokinia
Ul. Kościelna 46
62-860 Tłokinia Kościelna
Tel. 62 767 88 88
biuro@palac-tlokinia.pl

Zobacz także
Thumb article zrzut ekranu 2018 10 15 o 15.59.03
Świat w Kawałkach z Dental Care - niecodzienne s...
Thumb large article article img 3966
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do...
Thumb 001 620x489
Skarpety, zabawki i śmieci - tym palą kaliszanie!

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
więcej»
Bico australia 20131216 146n120