Ponad 100 osób, mimo mrozu pojawiło się dziś na starcie cyklicznego biegu Parkrun w Parku Miejskim. Była to edycja wyjątkowa, gdyż uczestnicy przygotowali pożegnalną niespodziankę dla Aliny, pomysłodawczyni i założycielki akcji w Kaliszu, która w związku z wyjazdem za granicę, musi przekazać kierowanie eventem w nowe ręce.

Article dsc 8519
fot. Błażej Krawczyk

Zapaleni biegacze spotykają się w każdą sobotę o godzinie 9:00, przy Aquaparku, mimo zimna i deszczu, by poranek zacząć od sporej dawki ruchu i świeżego powietrza. Są i tacy, którzy pobiegli już w 50 edycjach! Do przebiegnięcia mają trasę liczącą 5 km, w dowolnym tempie, a na mecie czeka gorąca herbata i poczęstunek.

Dziś uczestnicy sprawili wielką niespodziankę założycielce akcji Parkrun w Kaliszu. Zmienia ona swoje miejsce pobytu, więc nie będzie mogła już sprawować pieczy nad eventem. Symboliczną pałeczkę przekazała swoim koleżankom, które będą kontynuowały cykliczne biegi, cieszące się dużym powodzeniem.

Biegacze przygotowali ogromny tort z napisem Parkrun i podziękowaniami dla inicjatorki akcji. Nie zabrakło podziękowań, uścisków, łez wzruszenia i wspólnych zdjęć. Te wyjątkowe chwile uchwyciły nawet kamery z dronów.

Wyniki parkrun Kalisz #79 – 13/01/2018 – TUTAJ

Zobacz także
Thumb bez tytu%c5%82u
Podbiegający pies powodem interwencji Straży Mie...
Thumb fuels 2119543 1920
Lokalna stacja benzynowa na liście UOKiK
Thumb deszczowka 2018 07 19 6
Kalisz wśród sześciu miast biorących udział w św...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
więcej»
Bico australia 20131216 146n120