Do Hotelu Kristoff w Łaszkowie po raz kolejny zawitał zespół Pectus. Właściciele Anna i Krzysztof Chenczke zorganizowali w miniony weekend dwa koncerty z zaprzyjaźnionym zespołem. Pierwszy odbył się 9 lutego w trakcie Balu Walentynkowego, a drugi połączony był z niedzielnym kolędowaniem.

Article pectus3

Do wspólnego kolędowania właściciele Hotelu Kristoff zaprosili lokalny zespół wokalny DYNAMITKI oraz Orkiestry Dęte z Rychnowa i Blizanowa pod batutą Leszka Nowaka.

Pectus w braterskim składzie narodził się w 2011 r. Premiera okrytego złotem albumu “Siła braci” odbyła się w lutym tego roku. Boom na Pectus trwa w najlepsze.

- Naszą siłę bierzemy z wartości jakie przekazali nam rodzice, są nimi miłość oraz szacunek do pracy i drugiego człowieka – zapewniają artyści.

Dzieciństwo muzyków nie było lekkie. Jak mówią, dzięki temu teraz doceniają to, co mają. – Było skromnie w dzieciństwie. Tata pracował i zarabiał, a mama prowadziła dom, nie ukrywam, twardą ręką – wspomina Tomasz Szczepanik. – Nauczyliśmy się dyscypliny i obowiązków. Każdy z nas potrafi ugotować obiad, poradzić sobie w domowych obowiązkach – dodaje, a o mamie mówi: – Ona nauczyła nas dyscypliny i miłości. Przytulania. Że to nie jest obciach powiedzieć “kocham cię”.

Wspólnymi siłami bracia wyremontowali stary dom rodzinny, który teraz jest ich. – Całe dzieciństwo spędziliśmy w jednym pokoju – mówi Tomek. W zimie trzeba było wyjść do wychodka 15 metrów, mróz, czy nie mróz, śnieg, czy nie śnieg, czy leje, czy nie leje – wspominają.
- Teraz jak podróżujemy, każdy ma swoją jedynkę w hotelu. Nie śpimy już razem, bo byśmy się pozabijali – żartuje Maciej Szczepanik i pokazuje wytatuowany na ręku rysunek rodzinnego domu. – Tu jest okno, w którym się urodziliśmy, a to jest ta jabłoń, którą widać przed domem – opisuje.

Obydwa koncerty zgromadziły w Hotelu Kristoff ponad 1000 osób publiczności, która wspólnie z zespołem Pectus bawiła się podczas Balu Walentynkowego i przysłuchiwała się wspaniałym kolędom w wykonaniu zespołu.

Hotel Kristoff zaprasza już teraz na następne eventy: 2 marca odbędzie się konferencja dla kobiet, gdzie Gościem specjalnym będzie DOROTA WELLMAN, a także Agnieszka Jastrzębska – dziennikarka DDtvn oraz Jacek Szmidt – redaktor naczelny “Twojego Stylu” . A już 9 marca następny koncert – tym razem bawić się będziemy wspólnie z zespołem FEEL.

Kristoff.pl

Hotel Kristoff***
Łaszków 8A, Blizanów koło KaliszaZobacz także
Thumb dsc 8164
Kiedy jedna piłka to za mało. Ruszył kaliski Str...
Thumb pokrzyw
Wahadło na Pokrzywnickiej. Rusza remont
Thumb article img 8370
Dożynki Gminne w niedzielę [program]

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
więcej»
Bico australia 20131216 146n120