Często zastanawiamy się co zrobić w wakacje dla naszych dzieci, żeby dać im nieco samodzielności, pokazać zupełnie nowe pasje, a jednocześnie zapewnić rozrywkę i wypoczynek?

Article camp 820x312px v1r02 20180330 hiphop

Polecamy Summer Camp. Obozy tematyczne dla dzieci – to nowość w sposobie spędzania wakacji. Ich angielska nazwa: „camp” przyjęła się w Polsce i oznacza właśnie obóz.

Każde dziecko potrzebuje wskazówek i przykładów, żeby móc dokonywać swoich własnych wyborów życiowych. Znakomitym miejscem, w którym takie wskazówki może uzyskać – jest właśnie obóz letni.

Kaliskie Biuro Podróży Wędrownik stworzyło koncepcję obozów tematycznych w pięknie położonym ośrodku w Kotlinie Kłodzkiej. Bliskość gór, dobra opieka i profesjonalni prowadzący – to gwarancja dobrej zabawy, ale i inspiracji dla Waszych pociech.

Na tegorocznym Wędrownik Summer Camp młodzież i dzieci (już od 11 roku życia) mogą wziąć udział w jednym z czterech profili:

- podstawy tańca Hip Hop, który rozwija sprawność i poczucie rytmu. Dzięki tańcowi Hi Hop bariery społeczne przestają istnieć a nastolatek będzie sobie świetnie dawał radę na każdej imprezie tanecznej. Wielu znanych muzyków zaczynało właśnie od tańca Hip Hop. Daje on mocne podstawy w karierze muzycznej i tanecznej.

- * Muay Thai* – tradycyjny tajski sport walki, (instruktorem jest tutaj Aleksander Kruk – mistrz świata i wielokrotny Mistrz Europy tego sportu), rozwija wytrzymałość, koordynację i poczucie własnej wartości. Ćwiczenie podstaw pod okiem mistrza świata – to wspaniała przygoda jaką możesz zapewnić swojemu dziecku.

- fitness i zdrowe żywienie czyli jak zadbać o własną sprawność i decydować świadomie o tym, co się je. W ramach tej sekcji obozu, wasze dzieci przećwiczą aktywność fizyczną, ale i dowiedzą się jak kształtować swoją dietę. Dzięki temu zawsze będą umiały „trzymać linię”!

- fotografia – czyli jak nauczyć się patrzenia na świat okiem kamery i robić zdjęcia, które wzbudzą zachwyt. Pod okiem instruktora wasza córka albo syn zrobią pierwsze niepowtarzalne zdjęcia. Poznają zasady kompozycji obrazu i kto wie, może to będzie dla nich początkiem życiowej pasji?

Każda z tych aktywności stanowi podstawę jednego z elementów obozu. Wędrownik zadbał o wszystkie szczegóły: począwszy od lokalizacji, poprzez trenerów i instruktorów, po integrację grupową. Długoletnie doświadczenia tego biura podróży w organizowaniu wyjazdów zbiorowych dla młodzieży spowodowało, że jest to świetnie przygotowana impreza, na którą możecie ze spokojem skierować Wasze dzieci.

Oczywiście obóz nie jest przepełniony ćwiczeniami. Młodzież będzie miała okazje do wycieczek górskich, korzystania z atrakcji ośrodka i imprez integracyjnych – wszystko pod okiem instruktorów i opiekunów.

Zapisy na obóz już trwają. Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej wedrownik.pl Warto dodać, że od niedawna można rezerwować wyjazdy bezpośrednio ze strony internetowej za pomocą przyjaznego formularza. Ale oczywiście biuro zaprasza również do kontaktu osobistego. +48 62 766 6711

Zobacz także
Thumb 5ca2edd1b0de874c314790e6af4075fa
Mistrzyni w Michałkowie
Thumb screen shot 2018 07 20 at 22.25.54
Piano Song i „Gambit, czyli jak ograć króla” w t...
Thumb czo%c5%82o
Polsko - niemiecki projekt w MDK

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
więcej»
Bico australia 20131216 146n120