15 lipca 2017 odbyła się premiera utworu Unnoticed, autorstwa debiutującego kaliskiego wokalisty – Pierwszego. Tak właściwie nazywa się Patryk Ulaszewski i jest również twórcą muzyki do tego projektu. Oprócz śpiewu, Pierwszy gra na fortepianie oraz gitarze. Ten niesamowity młody człowiek zyskuje coraz więcej fanów, a utwór Unnoticed jest bardzo dopracowanym i ciekawym dziełem.

Marcin Woźniak: Od czego zaczęła się Twoja przygoda z muzyką?

Patryk Ulaszewski: Cała przygoda zaczęła się od przedszkola kiedy rodzice zapisali mnie na naukę gry na keyboardzie. Od tej pory ruszyła cała lawina, a to był tylko drobny gest aby ją zapoczątkować. Skończyłem pierwszy stopień szkoły muzycznej w Kaliszu. Nabyłem tam podstaw, aby dalej zrezygnować z drugiego stopnia i zająć się muzyką samemu. Trafiłem na wielu wspaniałych ludzi, którzy nauczyli mnie akompaniować oraz improwizować. Z czasem zacząłem tworzyć pierwsze utwory i pisać pierwsze teksty, aż do dnia dzisiejszego.

MW: Jaki jest styl który reprezentujesz?

PU: Nie można określić jednym słowem mojego stylu. Jest to muzyka przede wszystkim nowoczesna i rozrywkowa. W moich utworach słychać jeszcze inspiracje hip-hopem, od którego zaczynałem, lecz aktualnie można nazwać to popem.

MW: Na kim się wzorujesz tworząc swoją muzykę?

PU: Bardzo cenie sobie doskonałość Justina Timberlakea. Aczkolwiek nie jest on jedynym źródłem moich inspiracji. Uwielbiam Bruno Marsa, Rihanne, Zarę Larson, Eda Sheerana jak i wielu polskich artystów np. Mroza czy Margaret.

MW: Jakie są Twoje plany na przyszłość?

PU: Nie widzę swojego życia pozbawionego muzyki. Nigdy nie myślałem o tym, żeby skończyć śpiewać czy przestać wydawać nowe utwory. Jestem dumny z tego, że ciągle się rozwijam i mam nadzieję, że mój poziom kiedyś będzie na tyle wysoki, aby wprawić w dumę również moich słuchaczy. Od października zaczynam studiować realizację dźwięku, lecz co najważniejsze, przede mną jeszcze wiele ciekawych projektów, które będę miał przyjemność wam zaprezentować.

MW: Gdzie możemy w najbliższym czasie zobaczyć Cię na scenie?

PU: W tamtym roku licznie pojawiałem się na lokalnej scenie, lecz ten rok stanowczo rozpoczął okres wielkich przygotowań. Tworzę nowy materiał, który poziomem nie dorównuje poprzednim utworom. To totalne szaleństwo gdyż najbliższe utwory wykonane będą po angielsku. Każdego dnia uczę się jeszcze większej świadomości tego języka oraz kształcie swój głos, aby w przyszłym roku móc was pozytywnie zaskoczyć.

MW: Dziękuję za rozmowę

PU: Dziękuję

Przesłuchaj najnowszy signiel pt. „Unnoticed”, którego popularność przebiła wszystkie dotychczasowe utwory Pierwszego. Jest on dostępny do kupienia w serwisach iTunes, Spotify oraz Tidal.

Gorąco zachęcamy do przesłuchania najnowszego utworu „Unnoticed”.

Zobacz także
Thumb 315 220418 g czo%c5%82o
Rozpoznajesz mężczyznę z portretu pamięciowego? ...
Thumb 1. klub blaszak
Działania w klubie osiedlowym Blaszak
Thumb multi.00 09 39 01.still006
Piknik w salonie Dacia z Piotrem Pręgowskim [Wyw...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
więcej»
Bico australia 20131216 146n120