Dwaj mężczyźni w poniedziałek w godzinach południowych zostali przyłapani przez monitoring miejski jak dbają o „estetyczny wygląd naszego miasta”. Wobec jednego z nich sporządzono wniosek o ukaranie do sądu.

- Konsumenci napojów alkoholowych a zarazem sprawcy zaśmiecania miejsca dostępnego dla publiczności zostali bezpośrednio po dokonaniu wykroczeń ujęci przez patrol strażników miejskich. Niestety jeden z mężczyzn był wręcz zbulwersowany interwencją funkcjonariuszy. W sposób lekceważący odnosił się do kwestii zakończenia sprawy w formie postępowania mandatowego. Twierdził, że można na niego nałożyć kilka mandatów, ale i tak żadnego nie zapłaci – podaje Straż Miejska.

W przypadku jednego ze sprawców zastosowano mandat, natomiast w stosunku do drugiego strażnicy miejscy przeprowadzi czynności wyjaśniające w celu sporządzenia wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego.

Zobacz także
Thumb img 0423
Młodzi mistrzowie spotkali się z prezydentem. Cz...
Thumb img 0353
700 głosów za zasypaniem "dziurelli". Prezydent ...
Thumb koscioly fba
IV Rajd Szlakiem Kościołów Drewnianych zbliża si...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb es logo
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb logoprzedszkola
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb 92d2e5e3 cd7c 42f2 b964 1ab8ceac5055
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb dentical logo
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»