Piotr Bałtroczyk do legenda polskiej sceny kabaretowej! Poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy. 16 grudnia będzie okazja posłuchać go na żywo w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Zapraszamy!

Article ba%c5%82troczyk plakat bez napis%c3%b3w Uwaga konkurs large

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny.

Zapraszamy 16 grudnia br. o godzinie 18:00 do CKiS w Kaliszu na występ Piotra Bałtroczyka pt. Piotr Bałtroczyk – Mężczyzna z kijowym peselem.

Bilety do kupienia: TUTAJ

Bałtroczyk o sobie

Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił. Potem – zazdroszcząc kolegom powodzenia u płeci – stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem. Nie była to twórczość łatwa dla publiczności. Bałtroczyk jest twórcą tzw. Pętli śmierci, znanej też jako “Obieg Bałtroczyka”; są to akordy a-moll, C-dur, E-dur wykonywane długo, monotonnie i nad wyraz jednostajnie. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole.

Rozwiązanie konkursu!

Poprawna odpowiedź na pytanie: W jaką postać wcielił się Piotr Bałtroczyk w improwizowanym serialu kabaretowym Spadkobiercy? brzmi: Johna McPhersona

3 podwójne zaproszenia na występ Piotra Bałtroczyka w CKiS w Kaliszu – niedziela, 16 grudnia, godzina 18:00 zdobywają: Włodzimierz Kowalczyk, Paulina Bangrowska, Tomasz Leniec.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz także
Thumb dsc00426
Wyjątkowi goście odwiedzili małych pacjentów w k...
Thumb dsc 0312
Piszczorowicz już za oceanem. Jesień w Polsce z ...
Thumb dsc 5563
Tango i muzyka świata zabrzmiały w Filharmonii K...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
więcej»
Bico australia 20131216 146n120