Mimo deszczu i niesprzyjającej aury mali kaliszanie dobrze bawili się podczas kolejnego Bajkowtorku w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Article dsc0036 3
fot. CKiS

10 lipca odbyło się kolejne spotkanie w ramach 2. edycji wakacji z kulturą i sztuką. “Bajkowtorkowe” seanse filmowe, warsztaty i zabawy mają na celu zapoznanie dzieci z różnymi dziedzinami sztuki, pobudzanie artystycznej kreatywności oraz rozwój wyobraźni, zdolności plastycznych, aktorskich czy muzycznych.

Deszcz nie stanowi przeszkody dla imprezy, ponieważ przy słabszej aurze atrakcje przenoszone są z placu przy CKiS do budynku.

Tam czekają ulubione kreskówki z Tęczową Rubinką, interaktywne pufy, Terapeutyczny Teatr Magiczny, zabawy animacyjne z folią, latające, kolorowe balony, zabawy z wiatrem, foliowe latawce, warsztaty z projektowania, malowanie buziek i wiele innych.

Zapraszamy na kolejne spotkanie 17 lipca, godzina 15:00.

Zobacz także
Thumb img 9092
Radiowa Dwójka na Głównym Rynku w Kaliszu!
Thumb czo%c5%82o
Kontrolnie z Sokołem. Wygrana i porażka.
Thumb 5ca2edd1b0de874c314790e6af4075fa
Mistrzyni w Michałkowie
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120