Article logo newfb.jpg 1 External article
fot. Fundacja Polskim Dzieciom

Szanowni Państwo

Nikomu z nas nie jest obojętny los dzieci. Jakże często zapominamy jednak, że polskie dzieci żyją również poza granicami naszej Ojczyzny i nie zawsze mają szczęśliwe dzieciństwo. Mam na myśli dzieci polskie mieszkające na wschodzie Europy, na Ukrainie, Białorusi czy w Rosji. Szczególnie bliski powinien nam być los polskich dzieci żyjących na ogarniętej wojną Ukrainie.

Między innymi po to, żeby Im pomóc powołałam do życia Fundację Polskim Dzieciom. Dzięki Waszemu wsparciu możemy uczynić Ich dzieciństwo jeszcze radośniejszym. Nie zwlekajcie Państwo z pomocą dla Nich. Razem możemy zrobić naprawdę wiele, aby na twarzach polskich dzieci częściej gościł uśmiech.

Każda, nawet niewielka, pomoc ma ogromne znaczenie dla naszych Podopiecznych. Nasze działania można wspierać na różne sposoby: finansowe, rzeczowe, promocyjno-reklamowe albo konsultingowe, a także organizując wolontariat pracowniczy albo eventy (np. bale dobroczynne, aukcje) na rzecz naszych Podopiecznych. Sponsorzy pomagają również obniżać codzienne koszty funkcjonowania biura (np. udzielając nam bezpłatnych licencji na użytkowanie programów komputerowych).

Wszystkim Darczyńcom, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie. Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną nieść uśmiech polskim dzieciom poza granicami kraju.

Zobacz także
Thumb article czo%c5%82o
IV Rajd Szlakiem Kościołów Drewnianych już 29 cz...
Thumb dsc00014
Uczniowie rozpoczynają upragnione wakacje! [zdję...
Thumb img 2557
Sołtysi Powiatu Kaliskiego spotkali się w Liskowie

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb logo
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb logo  1
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
więcej»