Lokatorzy wieżowca przy ul. Górnośląskiej w Kaliszu zawiadomili straż pożarną o dymie wydobywającym się z jednego z mieszkań.

Article 800x600mautocwhite
fot. st. kpt. Radosław Marek

Do zdarzenia doszło 11 października, około godz. 8.25. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, działania strażaków polegały na wykonaniu dostępu do zamkniętego mieszkania na drugim piętrze przez balkon i wyważenie drzwi. Po podaniu prądu wody po klatce schodowej ugaszono pożar, który wybuchł w kuchni. Po zlokalizowaniu pożaru przeprowadzono oddymianie pomieszczeń. Dzięki szybkiej akcji nie było konieczności ewakuacji lokatorów z zagrożonej klatki schodowej.

W działaniach, które trwały 1,5 godziny wzięło udział 5 zastępów z Państwowej Straży Pożarnej.

Zobacz także
Thumb img 0348
Pakiet sportowy Kaliszan. Czy Stadion Miejski oż...
Thumb czo%c5%82o
Szkolni mistrzowie pływania
Thumb article p2210348
Od północy Cisza Wyborcza! Sprawdźcie jak się za...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
więcej»
Bico australia 20131216 146n120