Kolejna odsłona przygód Ethana Hunta w filmie „Mission: Impossible – Fallout”; urocza komedia familijna z mopsem w roli głównej – „Patryk” oraz ekranizacja komiksowych przygód Młodych Tytanów – to premierowe propozycje Kina Helios na nadchodzący weekend.

Article helios
fot. Kino Helios

W najnowszej, szóstej części serii Mission: Impossible główną rolę ponownie zagrał Tom Cruise. Słowo “’Fallout” ma dwa znaczenia – odnosi się do opadu radioaktywnego, ale oznacza także „skutek”, „rezultat" – w tym przypadku skutek dobrych intencji Ethana. Błędy popełnione przez bohatera w przeszłości powracają w najmniej oczekiwanym momencie i każą podejmować mu trudne decyzje. Na przestrzeni dwóch ostatnich dekad Tom Cruise wyprodukował (i wykonał)w kolejnych filmach serii najbardziej spektakularne wyczyny kaskaderskie. Także w najnowszej części jego kunszt kaskaderski nie zawodzi i widzowie będą z pewnością usatysfakcjonowani nieprawdopodobnie odważnymi scenami akcji.

Patryk to tytułowy bohater komedii, którą z przyjemnością obejrzą widzowie w każdym wieku. Patryk jest mopsem i nieoczekiwanie wkracza w życie Sary. Bohaterka dostaje w spadku rozpieszczonego humorzastego czworonoga, który z niechcianego lokatora zmienia się w najlepszego psiego przyjaciela. Przy okazji wywraca jej codzienność do góry nogami i pomaga odnaleźć miłość życia. Głosów w polskiej wersji językowej bohaterom użyczyli m. in. Mikołaj Roznerski i Julia Kamińska.

Młodzi Tytani to bohaterowie popularnego komiksu, na którego podstawie wyprodukowano serial animowany. Teraz zobaczymy ich na dużym ekranie w filmie „Młodzi Tytani: Akcja! Film”. Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie – oprócz nich – występują we własnych filmach. Robin, przywódca Tytanów, ma zamiar to zmienić. Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia.

Serdecznie zapraszamy do Heliosa na najnowsze premiery filmowe. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie kina: http://www.helios.pl/.

Zobacz także
Thumb img 0454
Inauguracja roku kulturalnego w Kaliszu! Najleps...
Thumb czo%c5%82o
Szkolni mistrzowie pływania
Thumb img 9960
Dziś głosujemy! Kaliszanie przy urnach wyborczych

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
więcej»
Bico australia 20131216 146n120