Kolejna odsłona przygód Ethana Hunta w filmie „Mission: Impossible – Fallout”; urocza komedia familijna z mopsem w roli głównej – „Patryk” oraz ekranizacja komiksowych przygód Młodych Tytanów – to premierowe propozycje Kina Helios na nadchodzący weekend.

Article helios
fot. Kino Helios

W najnowszej, szóstej części serii Mission: Impossible główną rolę ponownie zagrał Tom Cruise. Słowo “’Fallout” ma dwa znaczenia – odnosi się do opadu radioaktywnego, ale oznacza także „skutek”, „rezultat" – w tym przypadku skutek dobrych intencji Ethana. Błędy popełnione przez bohatera w przeszłości powracają w najmniej oczekiwanym momencie i każą podejmować mu trudne decyzje. Na przestrzeni dwóch ostatnich dekad Tom Cruise wyprodukował (i wykonał)w kolejnych filmach serii najbardziej spektakularne wyczyny kaskaderskie. Także w najnowszej części jego kunszt kaskaderski nie zawodzi i widzowie będą z pewnością usatysfakcjonowani nieprawdopodobnie odważnymi scenami akcji.

Patryk to tytułowy bohater komedii, którą z przyjemnością obejrzą widzowie w każdym wieku. Patryk jest mopsem i nieoczekiwanie wkracza w życie Sary. Bohaterka dostaje w spadku rozpieszczonego humorzastego czworonoga, który z niechcianego lokatora zmienia się w najlepszego psiego przyjaciela. Przy okazji wywraca jej codzienność do góry nogami i pomaga odnaleźć miłość życia. Głosów w polskiej wersji językowej bohaterom użyczyli m. in. Mikołaj Roznerski i Julia Kamińska.

Młodzi Tytani to bohaterowie popularnego komiksu, na którego podstawie wyprodukowano serial animowany. Teraz zobaczymy ich na dużym ekranie w filmie „Młodzi Tytani: Akcja! Film”. Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie – oprócz nich – występują we własnych filmach. Robin, przywódca Tytanów, ma zamiar to zmienić. Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia.

Serdecznie zapraszamy do Heliosa na najnowsze premiery filmowe. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie kina: http://www.helios.pl/.

Zobacz także
Thumb dsc 8394
Średniowieczne gotowanie na Zawodziu - gama prod...
Thumb czo%c5%82o
Vive najlepsze – V Szczypiorno Cup za nami [Dużo...
Thumb dsc 8373
To był drugi dzień z uliczną koszykówką - tłumy ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120