„1% mała rzecz, dla Kalisza wielki gest” to hasło Sylwii Natkowskiej, które wygrało w tegorocznej edycji „Procentuj dla Kalisza”. Autorka najlepszego hasła otrzymała telefon komórkowy o wartości ponad 2 tysiące złotych. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody z rąk prezydenta Grzegorza Sapińskiego.

Article czo%c5%82o

Konkurs „Procentuj dla Kalisza został ogłoszony w lutym. Zgłoszenie przyjmowane były do 30 kwietnia. Do Biura Komunikacji Społecznej wpłynęło 11 zgłoszeń spełniających wymogi formalne.

Komisja składająca się z pracowników BKS, za najlepsze uznała hasło „1% mała rzecz, dla Kalisza wielki gest”, przyznając nagrodę główną Sylwii Natkowskiej. Autorka otrzymała smartfon Samsung Galaxy A8 o wartości 2 099 zł brutto.

Przyznano także dwa wyróżnienia:
- Marianowi Królowi za hasło „Jesli działasz w dobrym geście, zostaw 1% w najstarszym polskim mieście” – autor otrzymał karnet upominkowy ufundowany przez Filharmonię Kaliską.
- Katarzynie Górcewicz za hasło „Twój procent, ich radość w Kaliszu” – autorka otrzymała karnet upominkowy ufundowany przez kaliski Aquapark

Zobacz także
Thumb article article zrzut ekranu 2018 07 04 o 22.19.51
Protesty w Kaliszu nie ustają. W poniedziałek de...
Thumb przed wizyt%c4%85 3
Czy Twoje dziecko prawidłowo myje zęby?
Thumb dscf1619
Sparingów ciąg dalszy. KKS rozstrzelał Jarotę.
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
więcej»
Bico australia 20131216 146n120