Od ubiegłego tygodnia w Kaliszu rozpoczęła się jubileuszowa, dziesiąta edycja programu Trener Osiedlowy. Przez okres wakacji dzieci, młodzież, jak i całe rodziny będą mogły korzystać z bezpłatnych zajęć na obiektach sportowych usytuowanych na terenach szkolnych.

Article 001
fot. SMK

Niestety nie wszyscy uczestnicy wiedzą jaka jest idea programu. W piątek dyżurny Straży Miejskiej Kalisza otrzymał zgłoszenie, że na jednym z boisk dwóch młodych chłopaków awanturuje się i uniemożliwia prowadzenie zajęć sportowych. W rejon zdarzenia został skierowany patrol strażników miejskich. Na miejscu okazało się, że na murawie boiska leżał młody mężczyzna będący w stanie upojenia alkoholowego. Ze wstępnych ustaleń okazało, iż nieletni w towarzystwie drugiego kolegi skonsumował napój alkoholowy w postaci wódki. Z uwagi na jego stan, który zagrażał życiu i zdrowiu na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. W konsekwencji nietrzeźwy nieletni został zabrany do szpitala. Dokumentację z zaistniałej interwencji przekazano do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Zobacz także
Thumb przekazaniebud%c5%bcetu 2018 11 15 1  1
Znamy projekt budżetu miasta na 2019 rok. O defi...
Thumb article zrzut ekranu 2018 10 15 o 15.59.03
Świat w Kawałkach z Dental Care - niecodzienne s...
Thumb 001 620x489
Skarpety, zabawki i śmieci - tym palą kaliszanie!

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
więcej»
Bico australia 20131216 146n120