Prowadząc firmę musisz odpowiedzieć sobie na szereg pytań: jak sfinansować rozwój? Jak skrócić terminy płatności? Jak dobrze ubezpieczyć swoją działalność? Jak jeszcze możesz się rozwinąć? Jak komunikować swoje usługi albo produkty? Istnieje miejsce, gdzie możesz uzyskać odpowiedzi na wszystkie te pytania prawie jednocześnie.

Article agreement business clapping 990817

DG Inwest to nowość na kaliskim rynku usług dla przedsiębiorców.

Nie wyręczymy Cię w prowadzeniu biznesu, ale możemy w znacznym stopniu wspomóc to, co robisz. DG Inwest to jedna z najszybciej rozwijających się sieciowych usług dla przedsiębiorców w Polsce. Oddziały istnieją w pięćdziesięciu miastach.

Nowoczesne usługi DG Inwest to LEASING – w wielu wariantach – od prostego leasingu niskich rat, do możliwości leasingu nawet motocykla, czy… samolotu. W zasadzie ogranicza nas tylko wyobraźnia i pomysł na biznes. Narzędzia finansowania dla modernizacji gospodarstw rolnych i leasing maszyn rolniczych. Uproszczone procedury pozwalają na szybkie załatwienie sprawy. W zasadzie potrzebujmy jedynie długopisu, żeby zacząć jeździć nowym autem, czy używać nowej maszyny, dzięki której nasz biznes rozkwitnie.

Ale leasing to nie wszystko.

Oferujemy także FAKTORING umożliwiający za niewielką opłatą znaczne skrócenie terminów płatności za wystawiane przez nas faktury. Już nie musimy czekać np: 60 dni na gotówkę od naszego kontrahenta. Proponujemy kilkanaście rodzajów faktoringu – od faktoringu dla małych firm do tzw „cichego” faktoringu. Z pewnością znajdziemy jakieś rozwiązanie dla Ciebie.

Oczywiście, jeśli interesuje Cię KREDYT, to jako broker nieustannie badamy oferty na rynku polskim, aby móc przedstawić Ci najbardziej korzystne rozwiązanie kredytowe. Dzięki dobrze skonstruowanemu kredytowi możesz szybko osiągnąć swoje cele inwestycyjne i nie musisz przeglądać kilkunastu ofert banków – w praktyce robimy to dla Ciebie.
Analogicznie wyglada sytuacja z ubezpieczeniami, których szeroki pakiet możemy przedstawić praktycznie od ręki.

Najważniejszym aspektem naszej pracy dla Ciebie jest *DORADZTWO*, bowiem każdy potrzebuje czasem zwyczajnej porady. W jakim kierunku chciałbyś rozwinąć swoją firmę? Jakie są Twoje biznesowe marzenia? Ponieważ wspomagaliśmy już setki firm i mamy lata doświadczeń za sobą, jesteśmy w stanie udzielić Ci dobrze umocowanych porad.

W tym celu dla przedsiębiorców, którzy chcieliby ulokować swoje pieniądze w stabilne i gwarantowane zyskiem inwestycje posiadamy portfel ofert w apartamenty, grunty, galerie handlowe czy fundusze inwestycyjne.

Dajemy Ci również możliwość WSPARCIA MARKETINGOWEGO – nasz doradca jest w stanie przeprowadzić Cię przez trudny proces przełożenia Twojego pomysłu na język komunikacji marketingowej. Możemy wymyślić dla Ciebie nazwę nowego produktu, opracować logotyp, zaplanować komunikację i strategię rozwoju w Internecie i w świecie realnym.

DG Inwest proponuje najbardziej kompleksowe podejście do Twojej firmy. Czy to wystarczający powód, żeby spotkać się z naszym przedstawicielem? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro mieści się przy ul. Polnej 22a, a numer telefonu, pod którym możesz uzyskać informacje to: 531 017 822.

A może zawsze marzyłeś o legendarnym Harleyu? Jego leasing jest też możliwy, a DG Inwest ma na te legendarne motory specjalne warunki.

Zapraszamy do biura, a przy dobrej kawie omówimy Twoje potrzeby!

DG Inwest
www.dginwest.com.pl/kontakt
Kalisz, ul. Polna 22a
tel. 531 017 822

Zobacz także
Thumb timelapse 222
Procesja Bożego Ciała ulicami Kalisza [zdjęcia]
Thumb 20170721 130402   kopia
Kaliska Kolej Dojazdowa - sprawdź jak kursuje w ...
Thumb article czo%c5%82o
IV Rajd Szlakiem Kościołów Drewnianych już 29 cz...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułu



Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II





Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy




Thumb pobrane
Msm icon 30
Materace Koło - M&K Foam Koło
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
więcej»