Czy już wiesz, że w naszym mieście właśnie otworzył się nowoczesny Salon Fryzjersko – Trychologiczny SHADE ? Jego właścicielka – Pani Karina Kończyńska – dołożyła wszelkich starań, aby zadbać o swoich Klientów na światowym poziomie. Począwszy od pięknego wystroju, zaprojektowanego przez jedną z najbardziej uznanych kaliskich projektantek, poprzez najlepszych stylistów i fryzjerów – po najlepsze na rynku produkty do pielęgnacji włosów.

Article shade 5

Właścicielka stawia na doświadczenie połączone z nowoczesnością. Możecie być pewni, że o Wasze włosy oraz skórę głowy zadba wykwalifikowana kadra stylistów z dużymi umiejętnościami, kreatywnymi pomysłami, szerokim zasobem wiedzy i pasją.

SHADE świadczy usługi dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Stawia na wysokiej jakości produkty, między innymi marki KEMON, które są wykonane z naturalnych składników.

Misją naszych stylistów jest dbanie o zdrowie i piękno Państwa włosów i skóry głowy. – mówi Karina Kończyńska.
Pielęgnację dostosowujemy indywidualnie do każdego Klienta. Troszczymy się o włosy przesuszone i osłabione przywracając im równowagę i odżywienie. Włosy farbowane utrzymują intensywność koloru, cienkim nadajemy objętości, uszkodzonym przywracamy piękno, zapobiegamy także ich utracie.

W ofercie SHADE znajdziecie Państwo:
⦁ Modelowanie,
⦁ Strzyżenie damskie, męskie oraz dziecięce,
⦁ Koloryzacje,
⦁ Pielęgnacje włosów,
⦁ Upięcia okolicznościowe,
⦁ Trychologie.

Jesień to dobry czas, aby zadbać o włosy, które po okresie letnim, gdy włosy narażone były na promieniowanie słoneczne, mogą być przesuszone i osłabione. Warto wtedy pomyśleć o odpowiedniej pielęgnacji.

Jedną ze stosowanych kuracji jest Nuova Fibra dla włosów uwrażliwionych, kruchych, bez połysku i pozbawionych życia. Po wykonaniu zabiegu włosy stają się dużo bardziej odporne na łamanie, a ich struktura znacznie się poprawia. Bond Creator Complex, zawarty w tej pielęgnacji, odbudowuje uszkodzone wiązania dwusiarczkowe. Kluczowymi składnikami jest wyciąg z krasnorostów oraz hydrolizat protein szkarłatu.

Na miejscu w Salonie można także kupić produkty, dzięki którym zadbamy o włosy również w domu.

Marzysz o koloryzacji idealnie dobranej do Twojego typu urody?
Styliści SHADE zrobią wszystko w tym kierunku, by spełnić Twoje oczekiwania!

W można skorzystać z dwóch typów włoskich koloryzacji bez amoniaku.

Pierwsza to Coloring, która w swoim składnie zawiera dużą ilość OLEJKU ABISYŃSKIEGO. Gwarantuje efekt o naturalnym rezultacie. Włosy stają się odżywione i pełne blasku. Drugą koloryzacją jest Cramer Color z pielęgnacyjną mocą OLEJKU KOKOSOWEGO. Zapewnia trwałe rezultaty i perfekcyjne pokrycie siwych włosów. Szeroka gama doboru koloru.

W ofercie Studio SHADE proponuje również diagnostykę i terapię trychologiczną.

Trychologia jest dziedziną zajmującą się diagnozą i terapią problemów skóry głowy oraz prawidłową pielęgnacją włosów. Każdorazowo przeprowadzana jest konsultacja trychologiczna – wywiad i badanie skóry głowy, które pozwalają poznać przyczynę problemów.

Zadaniem specjalistów Salonu SHADE jest dokładna analiza stanu skóry głowy. Tutaj trycholog dysponuje nowoczesnymi metodami pomagającymi w walce z takimi schorzeniami jak:

⦁ Wypadanie włosów,
⦁ Osłabienie włosów,
⦁ Łysienie typu męskiego,
⦁ Łysienie typu żeńskiego,
⦁ Łysienie plackowate,
⦁ Łuszczyca,
⦁ Łupież.

Jeśli borykasz się z problemem wypadania włosów lub innym schorzeniem, wizyta u profesjonalisty w Salonie SHADE może okazać się najlepszym wyjściem!

Zapraszamy do skorzystania z usług tego wyjątkowego Salonu oraz na bezpłatną konsultację! Wystarczy umówić się telefonicznie!

SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Kalisz, ul. Majkowska 17a
tel. kom. 506 186 185
www.shade.kalisz.pl

Zobacz także
Thumb article img 2011
Kalisz w radiowej Dwójce
Thumb article dsc 4181
Wyniki matur w Kaliszu. Jest lepiej niż w poprze...
Thumb multimedialny kalisz   baner calisia.pl 970x250px 72dpi
Multimedialny Kalisz – wakacyjne warsztaty

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120