Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu poinformował, że w związku z robotami drogowymi na Alei Wojska Polskiego, od 31 lipca od godz. 20:30 rozpoczną się prace związane z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu.

Article article article article article kla2
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

W pierwszym etapie roboty prowadzone będą na prawej jezdni Alei Wojska Polskiego (patrząc od strony CH Kalinka) na odcinku od ul. Serbinowskiej do skrzyżowania z ul. Widok włącznie.

- W tym czasie jezdnia będzie całkowicie zamknięta. Ruch kołowy skierowany zostanie na drugą jezdnię Alei Wojska Polskiego, na której wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy – po jednym pasie ruchu dla każdego kierunku – podaje dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Kaliszu Tomasz Ludwiczak.

Dlatego przystanek Aleja Wojska Polskiego Widok 11 będzie nieczynny do odwołania. Przystanek tymczasowy dla autobusów linii nr 8 zlokalizowany zostanie na Alei Wojska Polskiego, około 100 metrów dalej za skrzyżowaniem z ul. Widok.

Wszelkie informacje dotyczące rozkładu jazdy dostępne będą w Punkcie Obsługi Klienta KLA na ul. Podmiejskiej 2A, pod numerami telefonów: 62 768 00 91 (92) lub na stronie internetowej www.kla.com.pl.

Zobacz także
Thumb foto do artyku%c5%82u nr 3
Zbigniew Maj - "Odcinam przeszłość, jestem tu i ...
Thumb logo  kopia  kopia  kopia  kopia  kopia  kopia
XIX Dożynkowy Objazd Powiatu Kaliskiego
Thumb czo%c5%82o
Satysfakcja połowiczna. KKS remisuje ze Starogar...

Komentarze

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  W artykule jest mowa o przystanku Al.WP/Widok 11,a na fotce,co jest….który przystanek?
  Redakcjo wysilcie się może troszeczkę…

 • P?s=64&d=identicon&r=pg

  Przecież od dłuższego czasu calisia.pl to jest informacyjne dno. Jedynie co wstawiają na czas to fotki z protestów KOD-u. Ja już dawno przerzuciłem się na faktykaliskie. Ładniejsza, bardziej przejrzysta strona internetowa, dużo więcej newsów, które pojawiają się zawsze na czas i zawsze o dzień czy dwa wcześniej niż tutaj. Do tego przekazy nie są upolitycznione.

  Nie jest tajemnicą polisznela, że właściciele portalu Państwo Magnuszewscy są zaangażowani w działalność KOD-u i .Nowoczesnej.
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28 godz. 19.57.34 article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»
Bico australia 20131216 146n120