Właśnie rozpoczyna się realizacja projektu „Rehabilitacja i integracja osób niepełnosprawnych poprzez turystykę rowerową”, którego celem jest kształtowanie prozdrowotnych postaw, integrowanie osób niepełnosprawnych z osobami sprawnymi i upowszechnianie turystyki rowerowej. Chęć udziału można zgłaszać do 23 marca w Wydziale Spraw Społecznych i Mieszkaniowych.

Article article 1425679 837106933001328 584656364598888088 n

Projekt realizowany będzie w terminie od marca do września, w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zakłada spotkanie organizacyjne z poczęstunkiem, 5 wycieczek rowerowych, krajoznawczych, integracyjnych z przewodnikiem, serwisowanie rowerów oraz spotkanie podsumowujące projekt z poczęstunkiem.

Uczestnikami zadania mogą zostać pełnoletni mieszkańcy Miasta Kalisza, którzy posiadają niepełnosprawność potwierdzoną odpowiednim dokumentem-orzeczeniem (5 osób), posiadają własny rower, umiejętność poruszania się nim oraz możliwość werbalnego kontaktu, a także pełnoletni, pełnosprawni mieszkańcy Miasta Kalisza (5 osób) posiadający własny rower.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe będą przyjmowane od 12 marca do 23 marca 2018 r. (do godz. 15.30) w Wydziale Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza, pok. 302, ul. Kościuszki 1A.

Formularze dostępne są w Urzędzie Miasta Kalisza, pok. 302, ul. Kościuszki 1A oraz w formie elektronicznej – w załączniku poniżej.

Rekrutacja będzie prowadzona zgodnie z zasadą równości szans przez zespół pracowników WSSM na podstawie kolejności napływania formularzy zgłoszeniowych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem projektu.

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Łukasz Włodarek: „Odcinamy się od fake newsów”. ...
Thumb szachy logo
Przed nami X Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców ...
Thumb article kla
Zmiany w rozkładzie jazdy KLA
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120