Blisko 80 osób – właścicieli firm i przedsiębiorców przyjęło zaproszenie na kolejny Business Mix, gdzie w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze mogli poznawać się, nawiązywać współpracę i wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Tym razem miksowali się przedsiębiorcy skupieni wokół Calisia.pl oraz Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w gościnnych progach Pałacu Tłokinia.

Article dsc 9203
Business Mix Calisia.pl & Inkubator Przedsiębiorczości - Zuzanna Szczudlik (Inkubator) i Jacek Magnuszewski (Calisia.pl) - 19.09.2018r. Pałac Tłokinia k. Kalisza fot. Calisia.pl

Spotkania Business Mix cieszą się sporym zainteresowaniem i chętnie uczestniczy w nim coraz większa grupa ludzi biznesu. Na tę edycję, którą zorganizowano – już po raz drugi w Pałacu Tłokinia – przyszło 79 osób, łącznie reprezentujących blisko sześćdziesiąt firm.

To cykliczne już spotkanie, które odbywa się mniej więcej dwa razy w roku – jest przede wszystkim inspiracją, wymianą pozytywnej energii, nawiązywaniem kontaktów i dzieleniem się doświadczeniami z innymi osobami. To luźna, niewymuszona atmosfera, dobry humor i rozmowy.

Wydarzenie w Pałacu Tłokinia prowadzili: Zuzanna Szczudlik, prezes Zarządu Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Jacek Magnuszewski i Elżbieta Magnuszewska – właściciel Calisia.pl.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia – po kolei – wszystkich gości wraz z krótkim opisem ich profesji. Po nim odbyły się kreatywne warsztaty, prowadzone przez Doktor Emocję – trenera biznesu i rozwoju osobistego – Annę Krajewską. Warsztaty miały za zadanie zwrócić uwagę na znaczenie emocji w całym naszym życiu oraz w działalności biznesowej.

W trakcie prostych, ale angażujących ćwiczeń warsztatowych, każdy uczestnik miał okazję pobudzić pozytywne emocje u siebie i u innych oraz poznać się z sąsiadami nie tylko przy stoliku.

W trakcie spotkania miała miejsce premiera nowego wizerunku Inkubatora Przedsiębiorczości; dynamiczne kolory i infografiki w prosty sposób przedstawiające CZYM właściwie jest Inkubator wyraźnie spodobały się uczestnikom. Przy okazji Prezes Inkubatora zaprosiła wszystkich Przedsiębiorców do udziału w Forum Biznesu, które odbędzie się za niecałe 3 tygodnie – 11 października.

W trakcie prezentacji Calisia.pl – zgromadzeni mogli usłyszeć o międzynarodowych, ale i lokalnych projektach realizowanych przez Agencję Reklamy Calisia.pl, między innymi wspomaganiem pierwszego pokazu Dominiak Design w Mediolanie już za kilka dni – 24 września, wystawienie nowatorskiego produktu GR-7 na Targach Olympia Beauty w Londynie 30 września, czy nowych stronach internetowych stworzonych w ostatnich tygodniach przez Agencję.

Do gości Business Mix zwróciła się także Donata Ignaszak, prowadząca Salony Audi, Volkswagen i Skoda, która przedstawiła koncepcję międzynarodowego programu Early Warning Europe. Jako jedyna mentorka tego ambitnego programu w Kaliszu – wspomaga przedsiębiorców w trudnej sytuacji oraz zachęca innych, by też chcieli być mentorami dla firm borykających się z problemami czy nowo powstających.

Sporą atrakcją wieczoru były też konkursy z nagrodami, w których można było m.in. zdobyć bilety do kina Helios, wejściówki do Aquaparku, unikalny na skale światową produkt GR-7, nowatorskie hydrolaty z Gospodarstwa Upraw Ekologicznych Danowiec, pakiet jesienny z Pałacu Tłokinia, zestawy biurowe od Inkubatora czy voucher na śniadanie w Resto Cafe Piano Song i Vocher na reklamę na portalu Calisia.pl

Aby zdobyć nagrodę – trzeba było wykazać się znajomością swojego miasta i na podstawie fragmentu zdjęcia danego miejsca rozpoznać co to za ulica. Konkurs z jednej strony pobudzał emocjonalnie, z drugiej zwracał uwagę na piękne zakątki naszego miasta. Zdjęcia pochodziły z profilu instagram Calisia_pl.

Spotkanie umiliły przekąski serwowane przez wielokrotnie nagradzanych kucharzy Pałacu Tłokinia oraz słodkie ciasteczka z Cafe.Calisia.pl Degustację wykwintnych win zapewnił M&P Alkohole i Wina Świata z ulicy Zamkowej.

Dużą atrakcją i nowością obecnego Business Mix – był VIP Shuttle Service, który zorganizowała firma Auto Grupa Lis – dealer samochodów marek: Volvo, Mitsubishi, Renault, Ford i Dacia. Chętne osoby skorzystały z transportu limuzynami VOLVO z centrum Kalisza do Pałacu Tłokinia.

Jesteśmy bardzo zadwoleni, że tak wielu przedsiebiorców przyjęło nasze zaproszenie na Business Mix – mówi Zuzanna Szczudlik Prezes Kaliskiego Inkubatora Przedsiebiorczości. Połączyliśmy siły i dziś mieliśmy naprawdę imponujące grono osób, od których tak naprawdę zależy kondycja naszego miasta – dodaje Jacek Magnuszewski z Calisia.pl

Teraz już wiemy, że ta formuła spotkań przyjęła się w Kaliszu i bardzo się podoba. Z anonimowych ankiet, jakie wczoraj przeprowadziliśmy, wynika że aż 98,5% – chętnie przyjdzie na kolejne takie spotkanie, a 94,5% dało mu maksymalną ocenę – na 5- dodaje właściciel portalu Calisia.pl.

Zobacz także
Thumb dialogi literackie ok
Dialogi Literackie z Małgorzatą Lebdą
Thumb 960x960
W przedświąteczny tydzień, w Galerii Tęcza możes...
Thumb kol%c4%99dy
Wspólne kolędowanie w ratuszu

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120