Bardzo nastrojowy i sentymentalny klimat wypełnił Salę Kryształową w Komoda Club Residence, gdzie odbył się kameralny koncert “O miłości tylko romantycznie”.

Article dsc 0082
fot. Błażej Krawczyk

Walentynki już za nami, ale romantycznie może być cały czas. W sobotni wieczór kaliszanie przy lampce wina wysłuchali znanych miłosnych utworów m. in. Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Kazimierza Przerwy-Tetmajera czy też Adama Mickiewicza. Klimatu dopełniła trąbka i gitara, czyli znakomity duet instrumentalistów, Leszek Wolniak (trąbka) oraz Tadeusz Karolczak (gitara). Koncert poprowadziła Joanna Frontczak.

Zobacz także
Thumb miejska gra 2018 6 20180919 1559041059
26. Europejskie Dni Dziedzictwa w Koperniku
Thumb czolo
Wręczono stypendia im. Jana Pawła II [Zdjęcia, l...
Thumb zbiorowe
I Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Południowej Wie...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
więcej»
Bico australia 20131216 146n120