Na miłośników jednośladów czekała dziś na Głównym Rynku wielka niespodzianka. Radio Zet wraz z firmą Kross rozstawili swoje namioty rowerowe namioty, a tam atrakcje, konkursy czy też specjalny tor dla najmłodszych cyklistów. Imprezę poprowadził znany dziennikarz Kamil Nosel.

Article img 2696
fot. Błażej Krawczyk

12 kwietnia Radio ZET odwiedziło Kalisz w ramach akcji “Rowerowy kwiecień z Radiem ZET”. Rowerowe miasteczko stacji powstało od godz. 14.00 na Rynku Głównym.

Śmiałkowie, którzy stanęli dziś do rywalizacji na prawdziwych rowerach po wirtualnym torze mogli wygrać markowy rower! Chętnych nie brakował i każdy dawał z siebie 100 procent, ale jak wiadomo same chęci to nie wszystko, bo ważna jest kondycja i taktyka. Swoich sił spróbował zawodnik Energa MKS Kalisz, który zgarnął swoje dwa kółka!

Oprócz tego w konkursach można było wygrać gadżety rowerowe i dowiedzieć się sporo o bezpieczeństwie. Zobaczyliśmy między innymi jak ważne jest noszenie kasku podczas jazdy rowerem i jak chroni naszą głowę w razie wypadku. W namiotach czekali również spece, którzy udzielali porad serwisowych miłośnikom jednośladów. Dodatkowo odbyły się również pokazy roweru elektrycznego.

“Rowerowy kwiecień z Radiem ZET” potrwa do 27 kwietnia i zakończy się wielkim finałem rozegranym na antenie stacji o godz. 12:40. Zwycięzca konkursu otrzyma rower elektryczny. Aby wziąć udział w zabawie będzie trzeba zarejestrować się na stronie konkursowej na radiozet.pl, przesłać swoje rowerowe zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie “Co Cię napędza dobrą energią?”.

Zobacz także
Thumb field 175959 1920
Jaka pogoda na weekend? Będzie dobrze!
Thumb screen shot 2018 07 20 at 22.25.54
Piano Song i „Gambit, czyli jak ograć króla” w t...
Thumb dsc09190
Sądny Dzień dla polskiego Sądu - piątkowy protes...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
więcej»
Bico australia 20131216 146n120