Rzeszów zdecydowanie mocniejszy. Za nami ostatnie siatkarskie emocje w tym roku [zdjęcia]

2018-12-12 21:10:00 red.

Siatkarki Energi MKS-u doznały szóstej porażki z rzędu w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. Kaliszanki w 9. kolejce przegrały z Developres SkyRes Rzeszów – 0:3.

Niestety w ostatnim spotkaniu tego roku w Hali Arena przełamania nie było. Mimo, że kaliszanki mecz zaczęły mocno i w pierwszym secie prowadziły 6:2 to później już argumentów zabrakło. Każdy set drużyna z Rzeszowa miała pod kontrolą i wypracowywała sobie bezpieczny dystans punktowy. Dopiero w trzecim secie kaliszanki włączyły drugi bieg i doganiały rywalki, ale to za mało. Ostatecznie Developres SkyRes Rzeszów wygrało 3:0.

Statuetkę dla najlepszej siatkarki spotkania otrzymała Petja Barakowa.

Energa MKS Kalisz – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)