W sobotę nad naszym miastem przeszła kilkuminutowa burza, która zostawiła po sobie widoczne szkody.

Article sam 0073 External article

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ogłosili 2 stopień zagrożenia dla Wielkopolski. Może wystąpić porywający wiatr, osiągających prędkość do 115 km/h, co oznacza również silne opady – od 30 do 60 mm.

W wyniku nawałnicy, która dzisiaj po południu przeszła nad regionem, jednostki Straży Pożarnej interweniowały kilkadziesiąt razy.Strażacy usuwali powalone na drogach drzewa. Kilka minut wystarczyło, by połamać drzewa i uszkodzić dachy – powiedział jeden przechodniów.
Uszkodzone drzewa można zauważyć w Parku Miejskim, gdzie nawałnica uszkodziła dach restauracji KTW, jak i dach Teatru. To skutki dzisiejszej burzy która odwiedziła nasze miasto.
Na drogach widoczne były duże ilości wody, które uniemożliwiały swobodny przejazd kierowcom.

Zobacz także
Thumb ikonyutw 21
Ikony studentów UTW
Thumb img 0700
Dziś 156. rocznica wybuchu Powstania Stycznioweg...
Thumb przod
Jubileuszowe bieganie. Maraton im. Adama Mariana...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
więcej»
Bico australia 20131216 146n120