W sobotę nad naszym miastem przeszła kilkuminutowa burza, która zostawiła po sobie widoczne szkody.

Article sam 0073 External article

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ogłosili 2 stopień zagrożenia dla Wielkopolski. Może wystąpić porywający wiatr, osiągających prędkość do 115 km/h, co oznacza również silne opady – od 30 do 60 mm.

W wyniku nawałnicy, która dzisiaj po południu przeszła nad regionem, jednostki Straży Pożarnej interweniowały kilkadziesiąt razy.Strażacy usuwali powalone na drogach drzewa. Kilka minut wystarczyło, by połamać drzewa i uszkodzić dachy – powiedział jeden przechodniów.
Uszkodzone drzewa można zauważyć w Parku Miejskim, gdzie nawałnica uszkodziła dach restauracji KTW, jak i dach Teatru. To skutki dzisiejszej burzy która odwiedziła nasze miasto.
Na drogach widoczne były duże ilości wody, które uniemożliwiały swobodny przejazd kierowcom.

Zobacz także
Thumb ziemia
Godzina dla Ziemi w Kaliszu
Thumb dsc 1832
Powitanie wiosny na sportowo w Galerii Amber [zd...
Thumb 06
Kolejne auta odholowane
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
więcej»
Bico australia 20131216 146n120