Wczoraj w Kaliszu działo się naprawdę bardzo wiele różnych wydarzeń. Tym bardziej cieszy fakt, że całe rodziny skorzystały z zaproszenia Auto Grupy Pietrzak & Carnet Polska oraz Agencji Artystycznej Voice Hunters, którzy zorganizowali I Kaliskie Targi Rodzinne, z dala od centrum miasta. Od południa do wieczora było naprawdę dużo atrakcji, a kulminacją był koncert Kingi Kutrzuby i Zespołu ALERGEN.

Article zrzut ekranu 2018 06 10 o 11.58.39

Targi rozpoczęły się w samo południe. Na placu przez Salonem Auto Grupa Pietrzak zorganizowano stoiska, na których m.in. można było zasięgnąć porad dietetycznych, żywieniowych, zdrowotnych i medycznych. W sumie było około 20 wystawców z przeróżnych dziedzin życia.

Jak można było zaobserwować – dla dzieci największą chyba atrakcja były specjalne autka, którymi jeździły po przygotowanym torze. Dla tych, którzy uwielbiają konstruować pojazdy – wewnątrz salonu można było się pobawić, a nawet spróbować skonstruować – prawdziwe roboty. Dla najmłodszych były także dostępne ogromne “dmuchańce”.

Na scenie podczas I Kaliskich Targów Rodzinnych można było podziwiać występy dzieci, które kształcą swoje muzyczne talenty w Szkole Music Store pod okiem Pani Izabeli Huchli. Były także pokazy tańca, zumby, fitness oraz młodzieżowego Mia Thai.

Gościem specjalnym I Targów Rodzinnych był znany mistrz kuchni – Kurt Scheller, który tego dnia odwiedził także Kaliski Festiwalu Smaków. Mistrz wraz z lokalnym kucharzem Mirosławem Lewandowskim – przygotowywali świetny pokaz kulinarny oraz niespodzianki dla gości.

Pod koniec dnia, na scenie przed Salonem Auto Grupa Pietrzak – pojawiła się rewelacyjna wokalistka Kinga Kutrzuba, która od pewnego czasu współpracuje z kaliską Agencją Artystyczną Voice Hunters. Artystka, która jest m.in. laureatką programu telewizyjnego “The Voice of Poland” wykonała – w towarzystwie Zespołu Alergen – takie przeboje jak “Simply the Best” (Tina Turner) czy “Highway to Hell” (AC/DC). Śmiało można powiedzieć, że głos i wykonanie tej artystki – zrobiły na publiczności niesamowite wrażenie.

Po występie Kingi przyszedł czas na koncert znanego już w Kaliszu Zespołu Alergen z Krakowa, który gra swoje autorskie utwory w stylu pop – rock i od jakiegoś czasu odnosi coraz większe sukcesy nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach.

Alergen zagrał naprawdę wspaniały Koncert – osoby, które przyszły by posłuchać go na żywo – mogą czuć się niezwykle wyróżnione. Wspaniała muzyka, mądre teksty i świetny kontakt z publicznością – to cecha szczególna tej wyjątkowej, krakowskiej grupy muzyków.

Organizatorzy – Voice Hunters i Auto Grupa Pietrzak & CarNet – już zapowiadają drugą edycję Kaliskich Targów Rodzinnych za rok.


Poniżej cytujemy podziękowania od Voice Hunters

I Kaliskie Targi Rodzinne już za nami, dzień z Wami drodzy Kaliszanie był wspaniałym przeżyciem, super, że byliście z nami!!!!!

Auto Grupa Pietrzak & Car Net oraz Agencja Artystyczna Voice- Hunters dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż dzień ten był tak barwny, radosny i pełen atrakcji.

Dziękujemy artystom, którzy zagrali dla nas wczoraj wieczorem, Kingo wspaniały występ, Paweł Nawrocki i Alergen…… jak zwykle fenomenalnie, macie już swoich fanów w Kaliszu, jak zwykle czekamy na Wasz kolejny koncert.

Słowa wdzięczności kierujemy do Rafała Białasa z Firmy Music World, który zadbał o dźwięk i światła oraz Rafała Jamrozika, który udostępnił nam scenę.

A teraz kilka ciepłych słów skierowanych do Elżbiety i Jacka Magnuszewskich, którzy jak zwykle nie zawiedli i udokumentowali wczorajsze wydarzenie, pomogli nam również w kampanii reklamowej przed rozpoczęciem Targów, dziękujemy Wam baaardzo !!!!

Spotkało nas wielkie szczęście, iż na swojej drodze spotkaliśmy Dawida, którego firma Dawideo przygotowała dla nas spot reklamowy oraz była obecna podczas całego dnia filmując wszystko to, co działo się podczas Targów. Dawid również udostępnił nam trzy modelki, które pracowały jako hostessy – dziękujemy.

Na uwagę zasługuje też firma Magic Garden, która udostępniła pokoje artystom.

Niezwykłego kolorytu oraz radości dodały występy dzieci w wieku przedszkolnym przygotowane przez Music Store, dziękujemy Pani Izoldzie Huchli, ktora po raz kolejny była z nami oraz Klaudii, która przygotowała pokazy taneczne.

Szczególne podziękowania dla wszystkich wystawców, którzy pomimo wysokiej temperatury dzielnie trwali przez wiele godzin, a co najważniejsze wsparli finansowo nasze działania, a jest ich długa lista: Głodny Polak i LIfe Box, Buła Cafe, Poradnia Odchudzająca i Odżywiająca Centrum Zdrowia, Fitness World, Fundacja Koszykówka dziecięca,Fundacja " Z godnością", Kalmedica, Hurtownia “Chata”, "Lidia " Hurtownia Ogrodnicza, Experto – Biuro Nieruchomości, Sadowski Dvelopment, Projektowanie wnętrz WRO 57 oraz All Design A.Lepka, Butique dziecięcy Amelkowe Love, Robotec, Carok.pl – Studio Car Detalling, Szkoła językowa Happy Hello, Perfumy. pl, Iwona Mitas Firma Decore, Adrian Kasprzak, wata cukrowa oraz popcorn, Foto Kuba, Andrzej Kaszuba, który przygotował mini plac zabaw dla dzieci w postaci “dmuchańców”.

Dziękujemy też pracownikom Auto Grupa Pietrzak & Car Net, obsłudze technicznej oraz ochronie. DZIĘKUJEMY BARDZO !!!

Zobacz także
Thumb 46431716 1954821748158330 4013710881585102848 n
Przy Przedszkolu nr 9 bezpieczniej - na ul. Lipo...
Thumb seria10 pog kal foto7
Ważne zwycięstwo szczypiornistów. Kniazieu znów ...
Thumb large article article img 3966
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułu



Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II





Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl




Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
więcej»








Bico australia 20131216 146n120