Spotkanie z Szymonem Hołownią w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu 29 listopada o godz. 17.00 zainauguruje cykl “Porozmawiajmy o człowieku”, którego pomysłodawcą jest ks. dr Włodzimierz Guzik z Fundacji Mocni Miłością.

Article porozmawiajmy plakat nr. 1 page 001a

Ideą cyklu jest zwrócenie uwagi na znaczenie działalności charytatywnej i zainspirowanie do aktywności na rzecz potrzebujących. Służyć temu mają otwarte spotkania ze znanymi osobami, zaangażowanymi w działalność filantropijną i prospołeczną. Formuła spotkań zakłada aktywny udział publiczności.

Rozmowę z Szymonem Hołownią, gościem Fundacji Mocni Miłością, poprowadzą: ks. Włodzimierzem Guzik, ks. Andrzej Klimek, s. Natalia Musidlak oraz Milena Garcarek (Fundacja Mocni Miłością) i Małgorzata Bańkowska (PWSZ w Kaliszu).

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książek Szymona Hołowni.

Zobacz także
Thumb 3r4a8546
Nowy sprzęt dla druhów z OSP
Thumb article zrzut ekranu 2018 10 15 o 15.59.03
Świat w Kawałkach z Dental Care - niecodzienne s...
Thumb zrzut ekranu 2018 11 14 o 09.04.51
Mrs NoBody w blasku Ratusza
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
więcej»
Bico australia 20131216 146n120