Wieloletni radny, społecznik, właściciel jednej z najstarszych w Kaliszu piekarni, inicjator setek akcji społecznych i charytatywnych oddał swój mandat Radnego. O tym kto zajmie jego miejsce dowiemy się wkrótce.

Article dsc02370
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl fot. MW

Stanisław Paraczyński związany jest z samorządem kaliskim od 20 lat. Jest wieloletnim radnym, współzałożycielem Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie „Bank Chleba”, znakomitym przedsiębiorcą i piekarzem w Piekarni Stanisław Paraczyński & Mirosława Paraczyńska, którą znają tysiące kaliszan.

77- letni były już radny jest inicjatorem wielu akcji społecznych i charytatywnych. To on był jednym z pomysłodawców imprezy sportowej Bieg Piastowski, to dzięki niemu mamy jarmarki i festyny dla dzieci na kaliskim Zawodziu czy Biesiady Piastowskie.

Radny Paraczyński został ponownie wybrany przez kaliszan do reprezentowania ich głosu w Radzie Miasta Kalisza w ostatnich wyborach z Komitetu Wszystko i Samorządny wspólnie dla Kalisza. A w wyborach 2014 roku jako jedyny z tego środowiska zdołał zdobyć mandat i w tych trudnych warunkach przez 4 lata w pojedynkę sumiennie reprezentował w RMK Stowarzyszenie Samorządny Kalisz.

- Dziś nasze Stowarzyszenie i nasi koledzy ze Stowarzyszenia Wszystko dla Kalisza mają dużo większą drużynę w Radzie, Pan Stanisław może teraz poświęcić czas na walkę o zdrowie. W tej walce nigdy nie zostanie sam. Jesteśmy z nim i nadal będziemy od niego czerpać wiedzę, siłę do budowy lepszego Kalisza – czytamy w oświadczeniu Stowarzyszenia Samorządny Kalisz – Panie Stanisławie, Szanowny Kolego, Przyjacielu, życzymy zdrowia i dziękujemy za rzetelną i sumienną pracę – czytamy dalej.

Miejsce w radzie po Stanisławie Paraczyńskim zajmie kolejna osoba z najlepszym wynikiem wyborczym z Komitetu Wszystko i Samorządny wspólnie dla Kalisza. Będzie to Ewa Witczak lub Tomasz Bezen – o tym zdecyduje PKW.

Zobacz także
Thumb 8kolejka
Dziś przedostatnie zmagania piłkarzy amatorów
Thumb helios hdd filmoweporanki krecik i panda  768x1024px 20190616 v01 artboard  1 kopia 3
Filmowy Poranek z Krecikiem i Pandą w Heliosie! ...
Thumb dsc00086
Tak os. Dobrzec bawiło się na Polach Marsowych! ...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb 92d2e5e3 cd7c 42f2 b964 1ab8ceac5055
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb logoprzedszkola
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
więcej»