Piłkarskie emocje i wspólne kibicowanie czekają nas w gminie Koźminek w powiecie kaliskim, gdzie na stadionie pojawi się strefa kibica! Mieszkańcy będą mogli tłumnie dopingować i śledzić zmagania polskiej reprezentacji podczas Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018.

Article dsc 0549
fot. arch. strazkozminek.pl

Już 19 czerwca o godzinie 17:00 polscy piłkarze zmierzą się z Senegalem. Wszyscy kibice będą mocno dopingować reprezentację nie tylko przed telewizorami w domach, ale również w specjalnych strefach kibica. Takie miejsce również pojawi się w Koźminku!

Pierwsza strefa kibica w Koźminku powstała podczas Euro 2016. Wówczas mieszkańcy tłumnie oglądali piłkarskie zmagania na boisku sportowym przy ul. Nakwasińskiej. Wspólnego kibicowania nie zabraknie również teraz, podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Na boisku znów pojawi się ogromny telebim. Zapraszamy już 19 czerwca o godzinie 17:00!

Inicjatorem przedsięwzięcia jest portal gmina Koźminek-sport i społeczeństwo (Piotr Czerwiński), natomiast oficjalnym organizatorem – Gmina Koźminek.

Swoją pomoc zaoferowała również Straż Koźminek oraz GOS Zieloni Koźminek. Nie byłoby to możliwe oczywiście bez wsparcia lokalnych firm i ludzi dobrej woli.

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Funkcjonariusze zlikwidowali nielegalną fabrykę ...
Thumb img 7170
Filharmonia Kaliska w wersji kameralnej. Efekty ...
Thumb seria10 pog kal foto7
Ważne zwycięstwo szczypiornistów. Kniazieu znów ...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
więcej»
Bico australia 20131216 146n120