Nasz kraj i zarazem miasto podczas turnieju “Baltic Muaythai Open 2018” w litewskich Trokach reprezentowali dwaj etatowi kadrowicze Arkadii Kalisz – Maciej Herbich i Adam Borowski. W zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników z 14 krajów.

Article fb img 1518443848061
fot. Arkadia Kalisz

Turniej odbył się w Olimpijskim Centrum Sportu w Trokach, niedaleko Wilna. Z powodu awarii busa i nieudanych prób jego naprawy na turniej nie dojechali zawodnicy z Głogowa, Łodzi i Żar. Bez przygód na miejsce rozgrywania turnieju udało się dotrzeć natomiast zawodnikom z Kalisza oraz Tarnowa.

W Kategorii kadetów, medale wywalczyli reprezentanci Arkadii Adam Borowski – srebro oraz Maciej Herbich – brąz. Srebrny medal do Polski przywiózł również Damian Pawłowski reprezentujący klub z Tarnowa.

Trzy medale młodych zawodników to świetny wynik, co przy dorobku ich starszych kolegów z Tarnowa w kategorii juniorów i seniorów, którzy nie zdobyli medali bardzo cieszy.

Ciekawostką jest fakt, że na 23 pojedynki finałowe 18 złotych medali zdobyli bardzo mocni reprezentanci z Białorusi.

Podczas turnieju z „Arkadyjskimi Tygrysami” na zawodach byli trener Aleksander Kruek, prezes Arkadiusz Wełna oraz rodzice Macieja Herbicha – Ewa i Maciej (senior) Herbich.

Zobacz także
Thumb article policja jasna
Co będzie z budynkiem na ul. Jasnej po przeprowa...
Thumb dsc 8321
Szczypiorno Cup - mecze o 5-8 miejsca [zdjęcia]
Thumb czo%c5%82o 1
Vive lepsze w "Świętej wojnie" [Zdjęcia]
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120