Zostało kilka miejsc na wyjazd do Trójmiasta w ten weekend. Wyjazd 3 maja o 6 rano. Powrót 6 maja. Jeśli zastanawiasz się co robić w ten weekend , jeszcze możesz skorzystać z wyjazdu w super atmosferze do fantastycznego Trójmiasta.

Article 780x400 1 184984a0ffd5de97bfc5ee1938d973ab7

Gdańsk czeka na Was! Już w weekend majowy Biuro Podróży Wędrownik zabierze Was do Trójmiasta. Ta wycieczka pozwoli Wam poznać największe atrakcje tego niezwykłego regionu.

Pierwszego dnia zwiedzicie Malbork – jeden z najpotężniejszych zamków krzyżackich w Europie. Jeszcze tego samego dnia wieczorem będziecie spacerować po nadbałtyckiej plaży.

Drugiego dnia czeka Was uczta dźwiękowa: koncert organowy na słynnych organach w Katedrze Oliwskiej. Potem oczaruje Was niepowtarzalna atmosfera gdańskiej starówki. Wąskie uliczki centrum kryją wiele urokliwych miejsc które naprawdę potrafią zachwycić. Spacer nad Motławą, widok gdańskiego żurawia, potężne wieże kościołów i Ratusza, mewy na portowym nabrzeżu – to wszystko czeka na Was drugiego dnia.

Trzeci dzień upłynie pod znakiem morza. Molo w Sopocie wychodzące daleko między fale Zatoki Gdańskiej to jedno z najbardziej kultowych miejsc w Polsce i widok dla którego warto tam wracać wielokrotnie. Z Gdyni wypłyniecie na Hel charakterystycznym statkiem Żeglugi Gdańskiej. Po zwiedzeniu Helu udacie się w krótką podróż pociągiem najbardziej unikalną trasą kolejową Polski – wzdłuż mIerzei Wiślanej. Z okien pociągu momentami widać zatokę Gdańską, momentami otwarte morze.

Czwartego dnia Wędrownik zaplanował dla Was zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej. Ekspozycja tego muzeum jest jedną z największych w Europie.

To wszystko przesycone nadmorską atmosferą, pełną fal, piasku, historii i nowoczesności. Znakomity sposób na spędzenie weekendu majowego: dobrze dobrana proporcje między czasem wolnym a zwiedzaniem spowoduje, że będziecie zrelaksowani i pełni nowych wrażeń.

Zostały ostatnie wolne miejsca – wycieczki autokarowe organizowane przez BP Wędrownik cieszą się dużym powodzeniem. Polecamy ten wyjazd!
Szczegóły wyjazdu znajdziecie na stronie BP Wędrownik. Wycieczka do Trójmiasta

Udział można wykupić jeszcze 2 maja w biurze Podróży Wędrownik, lub poprzez stronę internetową – link powyżej.

Zobacz także
Thumb plakat
Młodzi Asnykowi - Koncert na WPA UAM
Thumb 315 230434
O bezpieczeństwie z seniorami
Thumb img 3367
Wkrótce ligowy debiut. Siatkarki zaprezentowały ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb logo haft140 lecie
Msm icon 30
Haft - firanki i zasłony ze 140-letnią tradycją
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120