Cały czas zgłaszają się nowe osoby gotowe zaprezentować swój “kawałek świata” w niezwykłej PIĘCIOMINUTOWEJ formie. Nadal jeszcze można się zgłaszać do uczestnictwa w tym wydarzeniu i podzielić się ze słuchaczami swoim “kawałkiem świata” przy okazji mając szansę na główną nagrodę o niebagatelnej wartości 1000 zł!

Article zrzut ekranu 2018 10 15 o 15.59.03 Updated icon

Aktualna lista przedstawia się następująco:

Monika Mateja przedstawi opowieść pod intrygującym tytułem “Ludzie z Obcasa”,

Barbara Gruszka i Małgorzata Kowalska przedstawia kilka opowieści o Indiach ( India Express szkoła przetrwania ),

Krzysztof Galant zapowiedział niespodziankę, a znając jego dokonania , możemy spodziewać się czegoś ciekawego.

Paweł Lewiński opowie o niewielkiej miejscowości na Pomorzu o której pisze książkę.

Radek Pior przedstawi Tajemnicza Zieloną Irlandię

Damian Kowalski przedstawi “Namiot All Inclusive”

Poza konkursem również szykują się pięciominutowe “kawałki świata” w wykonaniu organizatorów, w tym historia z wymiatanego wiatrem pogranicza Argentyny i Chile. Nadal można zgłosić się ze swoja historią!

Już dziś wiemy, że Świat w Kawałkach będzie nietypowym wydarzeniem. Przez dwie godziny będziemy dosłownie “skakać” po całym świecie. Spotkanie ma charakter otwarty – wystarczy przyjść do Komoda Club Residence na Niecałej, 20 listopada o 19:00

W latach 90 na antenie Radia Centrum, a potem w telewizji kablowej gościł program podróżniczy “Świat w Kawałkach”. W każdym odcinku przedstawiano inny kraj, a widzowie mogli zobaczyć ciekawe miejsca: od Nowego Jorku po Katmandu i Mombassę. Miło nam ogłosić, że “Świat w Kawałkach” wraca w zupełnie nowej formie przy okazji obchodów 25 lecia działania Gabinetu Dental CARE !

“Świat w Kawałkach” tworzony jest dzięki wsparciu właścicielki Gabinetu Stomatologicznego Dental Care i ma formę otwartego spotkania oraz konkursu opowieści podróżniczych… w kawałkach.

Na 25 lecie Gabinetu Dental CARE – 25 opowieści podróżniczych. W ciągu dwóch godzin odbędziemy 25 podróży po różnych zakątkach świata.
Opowiadający muszą zmieścić się w… pięciu minutach. W tym czasie można opowiadać, pokazywać zdjęcia albo filmy – forma jest dowolna. Ważne, aby zaciekawić obecnych na spotkaniu. Komisja konkursowa dokona oceny i wyłoni zwycięzcę, którego opowieść spodoba się najbardziej komisji i internautom. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci dofinansowania podróży w wysokości 1000 złotych. Jest więc o co walczyć.

Narzucona oszczędna forma wymusza na uczestnikach skupienie się na jednym momencie podróży i intensywności przekazu.

Dental CARE to zespół gabinetów stomatologicznych i protetycznych, którego właścicielka, pani Urszula Włodarek jest pasjonatką podróży i sportowego trybu życia. Pani Urszula zachęca do aktywnego trybu życia, sama bierze udział w różnych imprezach sportowych w różnych miejscach na świecie, w wolnych chwilach podróżuje i zdobywa górskie szczyty. Stąd właśnie narodził się nietypowy pomysł konkursu i wydarzenia, które może zainspirować niejednego miłośnika podróży.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na portalu Calisia.pl, a po nim przez trzy dni będzie odbywać się internetowe głosowanie. Głosy internautów stanowić bedą 49% wagi, a głosy komisji 51%.

Chcecie zaprezentować Waszą historię podróżniczą i wygrać główną nagrodę? Wystarczy wypełnić formularz pod adresem: DentalCare.Kalisz.pl/SwiatwKawalkach

Osoba, która najbardziej zaciekawi, poruszy słuchaczy, wygra 1000 zł dofinansowania do kolejnej podróży.


Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Auto w rowie, dwoje pasażerów na badaniach w szp...
Thumb article article policja kogut
Pędził 160 km/h w zabudowanym przez Nowe Skalmie...
Thumb jurek owsiak
Jurek Owsiak wraca do Orkiestry! [Wideo]

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120