Cały czas zgłaszają się nowe osoby gotowe zaprezentować swój “kawałek świata” w niezwykłej PIĘCIOMINUTOWEJ formie. Nadal jeszcze można się zgłaszać do uczestnictwa w tym wydarzeniu i podzielić się ze słuchaczami swoim “kawałkiem świata” przy okazji mając szansę na główną nagrodę o niebagatelnej wartości 1000 zł!

Article zrzut ekranu 2018 10 15 o 15.59.03 Updated icon

Aktualna lista przedstawia się następująco:

Monika Mateja przedstawi opowieść pod intrygującym tytułem “Ludzie z Obcasa”,

Barbara Gruszka i Małgorzata Kowalska przedstawia kilka opowieści o Indiach ( India Express szkoła przetrwania ),

Krzysztof Galant zapowiedział niespodziankę, a znając jego dokonania , możemy spodziewać się czegoś ciekawego.

Paweł Lewiński opowie o niewielkiej miejscowości na Pomorzu o której pisze książkę.

Radek Pior przedstawi Tajemnicza Zieloną Irlandię

Damian Kowalski przedstawi “Namiot All Inclusive”

Poza konkursem również szykują się pięciominutowe “kawałki świata” w wykonaniu organizatorów, w tym historia z wymiatanego wiatrem pogranicza Argentyny i Chile. Nadal można zgłosić się ze swoja historią!

Już dziś wiemy, że Świat w Kawałkach będzie nietypowym wydarzeniem. Przez dwie godziny będziemy dosłownie “skakać” po całym świecie. Spotkanie ma charakter otwarty – wystarczy przyjść do Komoda Club Residence na Niecałej, 20 listopada o 19:00

W latach 90 na antenie Radia Centrum, a potem w telewizji kablowej gościł program podróżniczy “Świat w Kawałkach”. W każdym odcinku przedstawiano inny kraj, a widzowie mogli zobaczyć ciekawe miejsca: od Nowego Jorku po Katmandu i Mombassę. Miło nam ogłosić, że “Świat w Kawałkach” wraca w zupełnie nowej formie przy okazji obchodów 25 lecia działania Gabinetu Dental CARE !

“Świat w Kawałkach” tworzony jest dzięki wsparciu właścicielki Gabinetu Stomatologicznego Dental Care i ma formę otwartego spotkania oraz konkursu opowieści podróżniczych… w kawałkach.

Na 25 lecie Gabinetu Dental CARE – 25 opowieści podróżniczych. W ciągu dwóch godzin odbędziemy 25 podróży po różnych zakątkach świata.
Opowiadający muszą zmieścić się w… pięciu minutach. W tym czasie można opowiadać, pokazywać zdjęcia albo filmy – forma jest dowolna. Ważne, aby zaciekawić obecnych na spotkaniu. Komisja konkursowa dokona oceny i wyłoni zwycięzcę, którego opowieść spodoba się najbardziej komisji i internautom. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci dofinansowania podróży w wysokości 1000 złotych. Jest więc o co walczyć.

Narzucona oszczędna forma wymusza na uczestnikach skupienie się na jednym momencie podróży i intensywności przekazu.

Dental CARE to zespół gabinetów stomatologicznych i protetycznych, którego właścicielka, pani Urszula Włodarek jest pasjonatką podróży i sportowego trybu życia. Pani Urszula zachęca do aktywnego trybu życia, sama bierze udział w różnych imprezach sportowych w różnych miejscach na świecie, w wolnych chwilach podróżuje i zdobywa górskie szczyty. Stąd właśnie narodził się nietypowy pomysł konkursu i wydarzenia, które może zainspirować niejednego miłośnika podróży.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na portalu Calisia.pl, a po nim przez trzy dni będzie odbywać się internetowe głosowanie. Głosy internautów stanowić bedą 49% wagi, a głosy komisji 51%.

Chcecie zaprezentować Waszą historię podróżniczą i wygrać główną nagrodę? Wystarczy wypełnić formularz pod adresem: DentalCare.Kalisz.pl/SwiatwKawalkach

Osoba, która najbardziej zaciekawi, poruszy słuchaczy, wygra 1000 zł dofinansowania do kolejnej podróży.


Zobacz także
Thumb helios hdd filmoweporanki tomek i przyjaciele 768x1024px 20190428 v01
Filmowy Poranek z Tomkiem i Przyjaciółmi
Thumb 1554218208
Avengers: Koniec gry w kinie Helios! Konkurs!
Thumb dsc09568
Mistrzostwa Polski Masters ponownie w Kaliszu! P...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb dentical logo
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
Thumb logo top
Msm icon 30
DESTINO Nieruchomości
Thumb music store sluchawki
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»