Article 1  12 External article
fot. Ze zbiorów PBP KP w Kaliszu

25 listopada świętujemy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku Książnica Pedagogiczna w Kaliszu włączyła się jego obchody. W dniach od 23 do 29 listopada 2017 roku Książnicę Pedagogiczną w Kaliszu odwiedzały dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 13 w Kaliszu. Przedszkolaki z wielkim zainteresowanie oglądały wybrane z księgozbioru Biblioteki książki, których bohaterami były odważne niedźwiedzie, wesołe misie, pluszowe puchatki i uszatki…. Panie z Wypożyczalni czytały wiersze i opowiadania o misiach, a dzieci wykonały „misiowe” zakładki do książek i nauczyły się „misiowego” wierszyka. Każda grupa na zakończenie swoich zajęć chętnie skorzystała z „MISIOWEJ FOTOBUDKI”.

W piątek, 24 listopada 2017 roku, Anglojęzyczne Przedszkole „Butterfly” odwiedziła pani kierownik Wypożyczalni mgr Marianna Marciniak. Przyniosła ze sobą „misiowe” książeczki, zakładki, kolorowanki i … „misiowe”, słodkie „co nieco”. Słuchając czytanych przez nią wierszy i opowiadań oraz oglądając przyniesione książki, dzieci zapoznały się z tym wybranym fragmentem księgozbioru Książnicy.

Mamy nadzieję, że takie świętowanie „Dnia Misia” przyczyni się do rozwoju czytelnictwa tych dzieci i zachęci do korzystania z bibliotek w przyszłości.

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Bartosz Przegienda leci na Mistrzostwa Świata w ...
Thumb article article article article zrzut ekranu 2016 10 17 o 08.32.38
Błąd lekarski. Co robić aby uzyskać odszkodowanie.
Thumb czo%c5%82o
Bez medali, ale w czołówce.

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
więcej»
Bico australia 20131216 146n120