Article 2butterfly External article
fot. ww. placówki oraz KP

Bibliotekarki z Książnicy po raz kolejny zorganizowały obchody Dnia Pluszowego Misia, które cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Obchody zaczęły się już 23 listopada od zaproszenia do Anglojęzycznego Przedszkola Butterfly pani Katarzyny Kubiak, która czytała bajki o misiach. W dniach 26 i 27 listopada do Książnicy zawitały dzieci
z Niepublicznych Przedszkoli "Jacka i Agatki” oraz "Kids’Academy”. Na małych uczestników spotkania czekała odpowiednio zaaranżowana sala pełna pluszowych misiów oraz książek. Zajęcia w tych dniach poprowadziła pani Aldona Zimna przy wsparciu pań
z zaprzyjaźnionej sekcji rękodzieła artystycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku “Calisia”: Bożeny Wlaźlak, Marii Wolf oraz Grażyny Adamkiewicz. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały wystawę pani B. Wlaźlak, przede wszystkim malowane piórka oraz ozdoby świąteczne. W dniu 28 listopada w Książnicy odbyły się zajęcia dla dzieci z Anglojęzycznego Przedszkola Butterfly, które poprowadziła pani Marianna Marciniak. Przedszkolaki przybyły ze swoimi misiami. Po wysłuchaniu historii znanego pluszaka, wierszy i opowiadań, odznaczyły swoich przyjaciół medalami. W ramach zajęć warsztatowych zapełniły treścią przygotowane misiowe książeczki. Za aktywny udział otrzymały dyplomy oraz słodkie domowe pierniczki.
Tego samego dnia na zaproszenie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 7 im.
A. Mickiewicza w Kaliszu, lekcję biblioteczną poświęconą misiom przeprowadziła pani Aldona Zimna, podczas której czytała misiowe opowieści, zachęciła do wspólnej ruchowej zabawy oraz obdarowała najmłodszych zakładkami do książek. Dzieci podczas każdego spotkania witały biblioteczne maskotki: małpka Poczytajka oraz Biblio-miś.

Zobacz także
Thumb helios sport lm 201902 1920x1080px v02
Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie! Sportowe ...
Thumb remont drogi osiedlowej targowisko dobrzec 2018 3
Budżet Obywatelski bez zadań drogowych
Thumb dsc09718
Krzysztof Materna o sytuacji w Polsce: Jestem ci...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb logo wozimy sie
Msm icon 30
Sklep Wozimysie.pl - wózki do biegania, foteliki rowerowe i akcesoria
Thumb logo
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb v1
Msm icon 30
Suknie Ślubne - Pracownia Krawiecka Emilia Elżbieta Błaszczyk
Thumb asen 3
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych, transport materiałów budow...
więcej»