Article 2butterfly External article
fot. ww. placówki oraz KP

Bibliotekarki z Książnicy po raz kolejny zorganizowały obchody Dnia Pluszowego Misia, które cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Obchody zaczęły się już 23 listopada od zaproszenia do Anglojęzycznego Przedszkola Butterfly pani Katarzyny Kubiak, która czytała bajki o misiach. W dniach 26 i 27 listopada do Książnicy zawitały dzieci
z Niepublicznych Przedszkoli "Jacka i Agatki” oraz "Kids’Academy”. Na małych uczestników spotkania czekała odpowiednio zaaranżowana sala pełna pluszowych misiów oraz książek. Zajęcia w tych dniach poprowadziła pani Aldona Zimna przy wsparciu pań
z zaprzyjaźnionej sekcji rękodzieła artystycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku “Calisia”: Bożeny Wlaźlak, Marii Wolf oraz Grażyny Adamkiewicz. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały wystawę pani B. Wlaźlak, przede wszystkim malowane piórka oraz ozdoby świąteczne. W dniu 28 listopada w Książnicy odbyły się zajęcia dla dzieci z Anglojęzycznego Przedszkola Butterfly, które poprowadziła pani Marianna Marciniak. Przedszkolaki przybyły ze swoimi misiami. Po wysłuchaniu historii znanego pluszaka, wierszy i opowiadań, odznaczyły swoich przyjaciół medalami. W ramach zajęć warsztatowych zapełniły treścią przygotowane misiowe książeczki. Za aktywny udział otrzymały dyplomy oraz słodkie domowe pierniczki.
Tego samego dnia na zaproszenie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 7 im.
A. Mickiewicza w Kaliszu, lekcję biblioteczną poświęconą misiom przeprowadziła pani Aldona Zimna, podczas której czytała misiowe opowieści, zachęciła do wspólnej ruchowej zabawy oraz obdarowała najmłodszych zakładkami do książek. Dzieci podczas każdego spotkania witały biblioteczne maskotki: małpka Poczytajka oraz Biblio-miś.

Zobacz także
Thumb kol%c4%99dy
Wspólne kolędowanie w ratuszu
Thumb img 20181215 123304
Trwa VII Charytatywna Wigilia na Kaliskim Rynku!...
Thumb zrzut ekranu 2018 12 15 o 22.08.32
Znamy daty kolejnego Turnieju Masters w Kaliszu

Komentarze

  • P?s=64&d=identicon&r=pg
    Komentarz ukryty przez użytkowników. Inni czytelnicy uznali ten komentarz za niestosowny. Pokaż mimo wszystko
  • P?s=64&d=identicon&r=pg
    Komentarz ukryty przez użytkowników. Inni czytelnicy uznali ten komentarz za niestosowny. Pokaż mimo wszystko
  • P?s=64&d=identicon&r=pg
    Komentarz ukryty przez użytkowników. Inni czytelnicy uznali ten komentarz za niestosowny. Pokaż mimo wszystkoDrogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
więcej»
Bico australia 20131216 146n120