Po kilku z rzędu meczach wyjazdowych szczypiorniści Energa MKS Kalisz ponownie zagrają przed własną publicznością. Żądni zwycięstwa bez wątpienia zrobią wszystko, by dopisać do swoich superligowych zdobyczy kolejne cenne punkty. Jak zawsze liczą na gorący doping wiernych kibiców. Pokażmy, że atmosfera w hali Arena jest wyjątkowa.

Article article img 2975 Wyniki konkursu
fot. Karina Zachara

Ciężki bój stoczyli w Głogowie szczypiorniści, którzy byli o włos od wygranej. Walczyli ambitnie do ostatnich sekund, ale ostatecznie to gospodarze cieszyli się z kompletu punktów. Piłkarze ręczni Energa MKS Kalisz, po zaciętym i wyrównanym spotkaniu, przegrali w sobotę z Chrobrym Głogów 26:27.

Rehabilitacja z pewnością się powiodła. Beniaminek z Kalisza po raz kolejny w tym sezonie zaprezentował się jak rasowy superligowiec, wysoko zawieszając poprzeczkę wymagającemu rywalowi. Niemal przez całe spotkanie trwała bardzo wyrównana walka. W wielu momentach podopieczni Pawła Ruska bliscy byli wywiezienia z Głogowa cennych punktów, zmuszając gospodarzy do ciągłej pogoni za wynikiem. Niestety nerwową końcówkę gracze Chrobrego zdołali rozstrzygnąć na swoją korzyść, zwyciężając zaledwie jedną bramką.

Energa MKS Kalisz zaliczyła cztery mecze wyjazdowe z rzędu. Kolejny rozegra już w środę, 6 grudnia. W Puławach zmierzy się z silnymi Azotami, aktualnym wiceliderem grupy pomarańczowej.

Zmagania ręcznych w Kaliszu natomiast będziemy mogli zobaczyć, w hali Arena, 9 grudnia, o godzinie 18:30. Energa MKS Kalisz zmierzy się z KPR Legionowo.

8 grudnia uruchomiona zostanie przedsprzedaż biletów na sobotni mecz kaliskich szczypiornistów z KPR Legionowo. Kasa hali Arena czynna będzie od 16.00 do 20.00. Przy okazji będzie można dokonać zakupu wejściówek na kolejny mecz, który już w środę, 13 grudnia z MMTS Kwidzyn.

UWAGAWYNIKI KONKURSU

Poprawna odpowiedź na pytanie: Jaki był wynik meczu Sandra Spa Pogoń Szczecin – Energa MKS Kalisz? brzmi: 28:17.

5 biletów na mecz Energa MKS Kalisz – KPR Legionowo – na sobotę, 9 grudnia godz. 18:30 w hali Arena Kalisz zdobywają: Adam Rataj, Kamil Maciaszek, Beata Krajewska, Monika Jeżewska, Ewelina Szyszka.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz także
Thumb article img 9876
Tak będzie wyglądała Rada Powiatu Kaliskiego po ...
Thumb img 20181020 100543
Szkolne Mistrzostwa Kalisza w szachach – wyniki
Thumb img 0006
Krystian Kinastowski po pierwszej turze: "Wiedzi...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II