To był długi bój! Kaliskie siatkarki wygrywają 3:1! [zdjęcia]

2018-02-09 21:00:00 BK

Nie brakowało emocji w meczu Energa MKS Kalisz vs SMS PZPS Szczyrkmw hali Arena! Przeciwniczki spłatały nam niezłego psikusa i na 3 setach się nie skończyło.

Kibice, którzy spędzili 9 lutego wieczór na trybunach hali Arena, na pewno się nie nudzili. Pierwsze starcie, które zaczęło się o 18:00 było bardzo wyrównane. Ostatecznie pierwszy set wygraliśmy 26:24. Później przewaga naszych siatkarek była miażdżąca i drugi set wygraliśmy z łatwością. 3 starcie było wielką niespodzianką, gdyż drużyny szły punkt za punkt a Szczyrk wyłapywał każdą piłkę. Jak duże była zaskoczenie kibiców, kiedy zacięta walka zakończyła się wynikiem 31:29 dla zespołu gości! Swoje zwycięstwo Energa MKS Kalisz musiał usankcjonować w 4 secie – 25:14.

Ciężko wywalczone 3:1 to mocna mobilizacja przed niedzielnym meczem, który zobaczymy 11 lutego, o godzinie 17:00 w hali Arena!