20 listopada odbyło się wyjątkowy konkurs podróżniczy: Świat w kawałkach – 25 opowieści podróżniczych na 25 lat Dental Care. Komisja konkursowa musiała zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Wśród uczestników wydarzenia “Świat w Kawałkach” trzeba było wyłonić zwycięzcę, a poziom był bardzo wyrównany.

Pomogły głosy zgromadzonych na sali, na której prezentowano pięciominutowe opowieści podróżnicze. Konkurs odbył się z okazji 25-lecia Gabinetu Stomatologicznego Dental CARE.

Article zrzut ekranu 2018 12 03 o 15.17.55

Organizatorzy spodziewali się około 60 osób. Przyszło o sto osób więcej. Okazuje się, że podróże budzą sporo emocji. Świat w Kawałkach okazał się sukcesem.

Ale jak ocenić poszczególne historie opowiedziane przez uczestników? Pomocy w decyzji miały udzielić głosy internautów i głosy zgromadzonych na wydarzeniu.

Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli organizatora konkursu zdecydowała o poszerzeniu grona zwycięzców o wyróżnienia. Ta decyzja wynika z jakości opowieści i dynamicznego charakteru ich prezentacji.

Głosami publiczności oraz głosami komisji niezaprzeczalnie wygrał Krzysztof Galant, który pozytywnie zaskoczył publiczność wykonaniem piosenki rapowej poświęconej… własnemu miastu. To stąd Krzysztof wylatuje do różnych miejsc, to tu powraca za każdym razem. Komisja kierowała się w swojej decyzji również emocjonalnym aspektem prezentacji, dużą dawką dobrze pojętego patriotyzmu lokalnego, którzy przebijał z wykonania rapowej piosenki poświęconej Kaliszowi.

Tego samego zdania była publiczność, która przyznała Krzysztofowi Galantowi 375 punktów, co było najwyższym wynikiem ze wszystkich zaprezentowanych historii, oraz dodatkowymi spontanicznymi uwagami na kartkach do głosowania (WOW! , 5+, 6 itp), a podczas wydarzenia gromkimi brawami!

Jak już wspomnieliśmy, komisja konkursowa miała trudne zadanie, bo właściwie wszystkie zaprezentowane opowieści były na swój sposób oryginalne i bardzo różne.

Dlatego postanowiono przyznać dodatkowe wyróżnienia w postaci wywiadu na Calisia.pl – następującym historiom: Dagmara Gruszka i Małgorzata Kowalska za pełną ekspresji opowieść o Indiach. Anna Kotarska – Boczek za najbardziej barwną i interaktywną historię. Kamil Mikołajczyk i Aleksandra Wieczorek za największy entuzjazm opowieści oraz Michał Asperski za niezwykłość przedstawionego wyczynu i pasję.

Z wszystkimi wyróżnionymi redakcja Calisia.pl przeprowadzi wywiady i opublikuje je na portalu, gdzie codziennie zagląda przynajmniej 8,5 tysiąca osób!

Wszystkim uczestnikom Konkursu oraz zgromadzonym gościom bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniu. Organizatorzy konkursu skontaktują się ze zwycięzcą i autorami wyróżnionych opowieści.

Zobacz także
Thumb beznazwy1
Wypożyczyć Choinkę i dbaj o przyszłość Ziemi - ...
Thumb sam 0584
"Chorzy przychodzimy do pracy, jesteśmy zmęczeni...
Thumb czolo
Kaliskie kajakarki nagrodzone przez marszałka

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
więcej»
Bico australia 20131216 146n120