Piękna letnia pogoda zachęca do spacerów i odpoczywania na ławkach usytuowanych w parkach, ulicach czy skwerach. Niestety nie każdy wypoczywający potrafi się zachować w miejscu publicznym…

W poniedziałkowy wieczór jeden z mężczyzn przebywający na skwerze Eligiusza Kor-Walczaka zanieczyścił miejsce ogólnodostępne poprzez… zaspokojenie potrzeby fizjologicznej. – Zachowanie tego osobnika nie spodobało się mieszkańcom Kalisza korzystającym w tym czasie z innych sąsiadujących ławek. Mężczyzna w odwecie swoim zachowaniem naruszył dobre obyczaje i intymną czynnością wywołał publiczne zgorszenie. Lekceważący stosunek do otoczenia spowodował w szczególności wśród kobiet nastrój oburzenia i potępienia do zachowania mężczyzny – podają strażnicy miejscy.

Operator monitoringu miejskiego widząc reakcję ludzi na pomoc wysłał patrol strażników miejskich. Funkcjonariusze za zanieczyszczanie miejsca publicznego i dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku na sprawcę nałożyli mandaty karne dwa razy po 100 zł.

Zobacz także
Thumb img 8347
Tak Godziesze Wielkie świętowały udane zbiory [d...
Thumb 39228975 251102682175636 4811316553612001280 n
Popołudnie z orkiestrami dętymi
Thumb czo%c5%82o
Satysfakcja połowiczna. KKS remisuje ze Starogar...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
więcej»
Bico australia 20131216 146n120