27 września (środa) godz. 18:30 zapraszamy na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet w Kinie Helios

Article helios kinokobiet tulipanowa goraczka 210x297mm v1 kalisz   004 Wyniki konkursu

27 września 2017 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Tulipanowa gorączka”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Jak na każdej imprezie, pamiętamy o motywie przewodnim! Dziewczyny! We wrześniu prosimy zabrać ze sobą tulipany. Mogą być naturalne, mogą być sztuczne, mogą być elementem ubrania. Może być jeden, a może być cały bukiet…
Ach jak będzie pięknie!

Atrakcja Wieczoru:

Zapraszamy Wszystkie Panie na specjalny pokaz tańca, który zaprezentuje finalista Mistrzostw Świata w tańcu Towarzyskim z Barcelony oraz dwukrotny Mistrz Polski Tobiasz Uniejewski. Ma na koncie 160 zatańczonych turniejów, 140 medali i pucharów, w tym 70 złotych, medalowe miejsca w 12 europejskich krajach i 4900 pokonanych par, a teraz poprowadzi własną szkołę tańca – Akademię Tańca Uniejewski.

Szczegóły na stronie kina: www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKobiet/

Opis filmu

Młoda Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia uczucia, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Młodzi kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

„Tulipanowa gorączka”, jeden z najbardziej oczekiwanych kinowych romansów roku, przenosi widza do świata płomiennych uczuć i namiętności. W rewelacyjnej obsadzie znaleźli się m. in. zdobywcy Oscarów Christoph Waltz („Spectre", „Django") oraz Alicia Vikander („Dziewczyna z portretu”, „Ex-Machina”) a także Judi Dench (“Skyfall”, “Tajemnica Filomeny”), Zach Galifianakis (“Kac Vegas”) i Cara Delevingne (“Papierowe miasta”). Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debory Moggach.

UWAGAWYNIKI KONKURSU

1 podwójne zaproszenie na Kino Kobiet – na środę, 27 września godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Natalia Kurek.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz także
Thumb 18839077 1418139791601837 7905738001659708881 n
Lista kandydatów do Rady Miasta Kalisza KWW Kali...
Thumb masz wybor
Filharmonia Kaliska rozpoczyna sezon. Koncert ju...
Thumb 2000px pis teillogo
Lista kandydatów do Rady Miasta Kalisza KW Prawo...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
więcej»
Bico australia 20131216 146n120