12 stycznia uczniowie IV LO im. Ignacego Jana Paderewskiego zagościli w Środowiskowym Domu Samopomocy “Tulipan” w Kaliszu. Dla podopiecznych wykonali koncert kolęd, dzięki czemu na twarzach słuchaczy pojawił się uśmiech a świąteczna atmosfera powróciła jeszcze na parę chwil.

Article dsc 0030 49
fot. www.sdstulipan.kalisz.pl

Ciepła, zainteresowania i rodzinnej atmosfery, na co dzień a szczególnie w tym okresie potrzebują podopieczni domów samopomocy. Wielką niespodziankę przygotowali dla “Tulipana” uczniowie IV LO, którzy zagrali i zaśpiewali znane kolędy i przywołali świąteczny klimat w zimne styczniowe dni.

ŚDS Tulipan jest domem dziennego pobytu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, dzieci młodzieży i osób dorosłych.

Zobacz także
Thumb article article dsc00023
Z 2 promilami i bez uprawnień - kierowca ciągnik...
Thumb dsc 8394
Średniowieczne gotowanie na Zawodziu - gama prod...
Thumb 1
Uliczna dyktatura posiadaczy aut

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120