Udane występy zawodników kaliskiej Barracudy w Tychach

2018-03-26 13:52:00 red za TMA BARRACUDA KALISZ

Kaliscy zawodnicy klubu Team Masters Aquapark Barracuda wzięli udział 24 i 25 marca w Pucharze Polski w Pływaniu Masters, który odbył się na pływalni MOSiR w Tychach. Organizatorem zawodów był MKP Wodnik 29 Tychy.

Zawody wysokiej rangi okazały się być niemałym wyzwaniem, jednak zawodnicy Barracudy stawili czoło wyzwaniu i zdobyli łącznie aż dwadzieścia trzy miejsca na podium z dwudziestu czterech startów. – Kaliski klub TMA Barracuda jest klubem zrzeszającym pływaków powyżej 20 roku życia. To jedyny taki klub w Kaliszu, mający na calu doskonalenie umiejętności u dorosłych oraz pielęgnowanie pasji, jaka im została z lat dzieciństwa, czy młodości. Zawodnicy mają ogromną satysfakcję z tego, że pomimo upływu lat mogą kontynuować swój zdrowy tryb życia – podaje Wojciech Gałczyński prezes klubu Team Masters Aquapark Barracuda.

• 50m GRZBIET – 2 MIEJSCE

Małgorzata Rembowska-Świeboda kat. F (50-54l.)

• 200m ZMIENNY – 1 MIEJSCE

W ogólnej klasyfikacji Pucharowej Masters Open Andrzej Sypniewski uplasował się na 9 natomiast Wojciech Gałczyński na 10 miejscu.