Wkrótce poznamy nazwisko nowego dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu. Urząd Marszałkowski ogłosił konkurs na to stanowisko.

Article large article img 0361
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Obowiązki dyrektora tymczasowo od początku listopada 2018 roku sprawuje zastępca ds. administracyjno-ekonomicznych Włodzimierz Szewczyk.

- Będziemy oczekiwać dobrych kandydatów i dobrych menadżerów, bo to jest bardzo ważny szpital w województwie, bardzo trudny, z wieloma problemami. Dotyczą one przede wszystkim utrzymania płynności finansowej ze względu na regulacje płacowe, które nie mają pokrycia w finansowaniu NFS. Część z nich jest tylko finansowana, natomiast reszta zależy od samorządu i on musi znaleźć pieniądze – mówił w październiku ubiegłego roku Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Kandydat przystępujący do konkursu powinien mieć:
- wykształcenie wyższe;
- posiadanie wiedzy i doświadczenia dających rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika;
- co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy;
- brak prawomocnego skazania za przestępstwo popełnione umyślnie.

Dokumenty wymagane od kandydatów zgłaszających się do konkursu:
- podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem;
- dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska;
- opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej;
- inne dokumenty, w szczególności potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata; kopie dokumentów powinny być poświadczone za zgodność z oryginałem, przy czym poświadczenie może być dokonane przez kandydata; na prośbę właściwego podmiotu lub Komisji konkursowej kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów;
- informację o kandydacie z Krajowego Rejestru Karnego opatrzoną datą nie wcześniejszą niż miesiąc przed dniem zgłoszenia do konkursu;
- oświadczenie kandydata o braku prawomocnie orzeczonego wobec niego zakazu zajmowania stanowiska objętego konkursem;
- oświadczenie o dobrowolnym wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania konkursowego na dane stanowisko.

Oferty z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu" należy przesłać w zamkniętych kopertach na adres: Departament Zdrowia Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań lub składać bezpośrednio w Sekretariacie Departamentu Zdrowia Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, XI piętro, część A, pokój 1134. Na kopercie kandydat umieszcza również swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu kontaktowego.

Oferty powinny być złożone (dostarczone) pod wskazany wyżej adres w terminie 15 dni od daty opublikowania ogłoszenia (czyli 18 stycznia 2019 roku). W przypadku przesłania dokumentów listem poleconym decyduje data wpływu ofert.

Przewidywany termin rozpatrzenia zgłoszonych ofert nastąpi w terminie 30 dni od dnia, w którym upływa termin zgłaszania ofert.

Zobacz także
Thumb dsc01972
Ostatnie godziny konkursu w Galerii Amber
Thumb czo%c5%82o
50 lat pożycia małżeńskiego! Złote Gody w kalisk...
Thumb 016
Prelekcje dla najmłodszych z zakresu smogu

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 49937968 2456667807695012 2560500648214790144 n

Zimowy Festiwal Kawy
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
więcej»
Bico australia 20131216 146n120