Weekendowe zmagania siatkarek UKS "17" Kalisz [zdjęcia]

2018-11-19 08:30:00 red.

17 listopada zespół UKS “17” Kalisz był gospodarzem pierwszego turnieju w drugim etapie ligi młodziczek. Jego rywalkami były zespoły ze Środy Wlkp i Śmigła. 18 listopada kadetki UKS “17” Kalisz zmierzyły się z UKŻPS Kościan.

Zdjęcia: Błażej Krawczyk, Roksana Kubicka

Z drużyną ze Środy Wlkp kaliski zespół poradził sobie bez większych problemów inkasując dwa punkty i nie tracąc seta. Drugi mecz był już bardziej zacięty. Pierwszy set dla kaliszanek ale niestety drugi to popis gry przeciwniczek i ich zwycięstwo – 1:1. Wszystko miał rozstrzygnąć Tie- break. Nasz zespół rozpoczął dobrze od początku i przejął inicjatywę której nie oddał do końca seta i meczu. UKS “17” wygrał 2:1.

18 listopada kadetki UKS “17” zmierzyły się z UKŻPS Kościan. Pierwszy set wygrała drużyna gości, która wykorzystała błędy kaliskiego zespołu. Drugie starcie należało do gospodarzy, które wygrali ze sporą przewagą. Swoją siłę kaliszanki pokazały również w trzecim secie, wygrywając całe spotkanie – 3:1.

Skład: Aleksandra Luty, Dominika Rataj, Patrycja Szewczyk, Zuzanna Kuś, Natalia Kaczkowska, Sandra Woźniak, Julia Zięba, Ewa Woźniak, Małgorzata Mucha,Roksana Drytkiewicz, Gabriela Grabowska, Dominika Stankiewicz.