Wyniki turniejów szachowych z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę

2018-11-13 08:47:00 red za KTS Kalisz/Maciej Sroczyński

Rewelacyjne wyniki szachistów KTS Kalisz w Turnieju Niepodległości we Warszawie 7-letni Filip Ochędzan zajął II miejsce w stawce ponad 100 zawodników w grupie C. Warto dodać, że Filip był jednym z najmłodszych zawodników w całej grupie.

W grupie B świetny wynik Ewy Barwińskiej – III miejsce wśród juniorek do at 18, najlepsza juniorska do lat 14 (+4,57 współczynnik ELO). Tymon Ochędzan zajął 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej grupy B oraz był drugim juniorem do lat 14. Startowało ponad 140 zawodników.

Maciej Adamczewski (KTS Kalisz) zwyciężył w turnieju we Wrocławiu organizowanym przez MUKS MDK Śródmieście Wrocław. W zawodach w Skalmierzu najlepszy był Piotr Majas (KTS Kalisz). W turnieju we Wrocławiu 15 miejsce zajął Gustaw Piotrowski (KTS Kalisz).